Oglum 74 aylik okula göndermeyi istemiyorum esimin is durumu yuzunden. Zorunlu oldugu halde gondrmeyen oldumu neler yasadiniz

Yargılamadan yazın demişsiniz ama umarım sosyal hizmetler devreye girer de yargılanırsınız.
Seneye başlayınca 1. Sınıf çocuklarından nerdeyse 3 yaş büyük olacak ve sınıfta hor görülecek

Yalnız kalınca noluyor, mahalledeki erkekler ırzınıza geçmek için sırada mı bekliyolar anlamadm. Ne boş bir soru

Anneler özellikle diyorum....Evlatları için yapamayacakları şey yoktur...

Hatta bir video vardı..Pusetteki bebeğiyle ormanda yürüyüş yaparken ayı çıkmıştı karşılarına ve kadın bebeğinin önüne geçip, ayıdan daha çok bağırıp devleşmiş ve ayıyı kovmuştu...

Bence sizde hayatınızı çocuğunuza endeksleyebilirsiniz artık...Sonuçta bu bir hayat savaşı bir nevi...Kanunende olması gereken birşey için ne gibi bir çözüm önerisi sunulacak?

Yukarıda binlerce yorum var...Korkuyorsanız ailenizle yasayın ama çocuğu okuluna gönderin...

Evinize profesyonel kamera sistemi kurdurun ama çocugunuzu okuluna gönderin...

Siteli bir eve tasının ve güvenliği iyi olan ama çocugunuzu okula gönderin...

Aile bireylerinizden biri size gelsin kalsın ya da haftada 1 ziyaret etsin ama çocugunuzu okula gönderin...vs.vs.....

Aydan kurtarmissiniz. Konu sahibinin dilekçe hakkı yok sadece heyet raporu alıp , ram tarafından onaylaması lazım.

Memleketinizde okula başlatın. Eşiniz temelli dönünce yaşadığınız şehre nakil yaptırırsınız. Çocuklar yeniliklere çabuk adapte oluyor, yeni okul ve sınıfına da çabucak alışır.. Benim de çocuğum meslek tayini dolayısıyla 3 farklı şehirde 4 ana okulu değiştirdi ve hepsine de adapte olmakta zorluk yaşamadı. İlkokul 2 de'de okulu degisti sonrasında şükür düzene girdi..

O çocuğa bakamazsın kendini düşünüyorsun, bencilsin. Umarım alırlar elinden, en azından devlet bakar okula gönderir.

Vallahi benim kadar evde korkan biri görmedim. Kendi ailemle otururken bile geceleri annemin yanina gidip yatardim. Abartisiz 28 yasima kadar bu böyle devam etti. Evlendim ilk 2 sene esim evde olmadigi zamanlar annemde kaliyordum. 3.yil artik kendimi cok zorladim ve basardim evde yanliz kalabiliyorum artik üstelik cocugumda yok. Suan tabi ki korkuyorum ama yanliz kaliyorum. Cocugum olsa bunu hiç sorun yapmam. Sizin ki korku değil bence başka birşey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…