Oglum 74 aylik okula göndermeyi istemiyorum esimin is durumu yuzunden. Zorunlu oldugu halde gondrmeyen oldumu neler yasadiniz

ednr sl

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2024
1
-20
29
Meraba bayanlar yargilamadan basina gelenlerdeb bilgi almak istiyorum.esim yurt disina cikiyor surekli bende memleketime gidip geliyorum yalniz kalamadgmdan bu sene son ve bu sekilde bi yasamimiz varken cocugumu ozel anasinifinda goturebldgm kadar devam etmesini istiyorum 1. sinif yer degsikliginden cok zorlanicaz. 1.sinifa gordermek istemiyorum dilekce yazdik ama yeterli degil eve gelceklermis 10 kisilik bi ekip jandarma vs de icinde olup durum degerlendirmesi icin para cezasinin ilerisinde olablicegini soyleyip korkutuyolar mudur durumu anlattigimz halde hala göz korkutuyor. Yasi gelipde gondermeyen oldumu nelerle karsilastiniz

Anlayamadım, çocuğun okulagitmesi gerek ama siz orda burda gezmek için okulu erteleyecek misiniz?? Devlet gayet haklı. Memlekete devamlı gidip gelmeyeceksiniz, çocugu okula yazdırıp adam gibi basında duracaksıniz o kadar. Umarım devlet çocuğu alıp bakacak bir aileye verir, Allah kurtarsın o cocuğu ne diyeyim

Çocuğunun okulu için fedakarlık yapıp kendi konforunu bozup ev değiştireni çok duydum ama kendi konforu için çocuğunun fedakarlık yapmasını bekleyeni ilk kez duyuyorum

Seneye 86 aylık olmuş çocuğu 1. Sınıfa başlatmayı düşünüyorsunuz öyle mi?
Ciddi olamazsınız.
Nerdeyse 3. Sınıfa gidecek çocuk 1. Sınıfta olacak.
Dizinizi kırıp evinizde oturun çocuk da okula başlasın.
Yok ille de ailemin yanında olmak istiyorum diyorsanız okula orada başlasın çocuğunuz.

Koskoca kadın neden tek kalamıyosun? Umarım ceza ve yaptırım uygularlar.

Koskoca kadın nasıl çocuğa düzen kurup bir yerde kalamiyorsunuz?
Çocuğu gönderin okula.
Sizin keyfinize 74 aylık çocuk neden anaokuluna gitsin?
Durumu anlatmışmış, ne var durumunuzda?
Yok ben kesinlikle tek başına yaşama becerisine sahip değilim, olamam diyorsanız memlekette başlasın. O kadarını halledersiniz herhalde.

Son düzenleme:
Siz anne olmadan once yalniz kalmayi ogrenseydiniz keske

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…