Oğlak erkeğiyle başa çıkma metodları hakkında

Masallah Allah daim etsin ne guzel ben de bogayim bey oglak adi batasica jsjsisjxixjxjx

Canimi sıkan bi mesele daha var bi 5 gun once teeee ilkokuldan bi arkadasi bunu eklemis yetmedi uzerine mesaj atmis gecmis hakkinda sohbet etmisler yetmedi kiz bi ara yuzyuze de goruselim demis arkadas ortaminda anlatti gecen kizin teki beni ekledi ilkokul arkim cikti diye ben de karsisindayim. Aradan bikac saat gecti sosyal medyada milletle konusursan tarzinda espri yaptim benim kimseyle konustugum yok ki dedi bari aradan bikac gunun gecmesini bekle hahahahaha

Siz zaten benim birkaç konuma yorum yaptığınızda da farklı bir ikizler olduğunuzu anlamıştım.

Ayakları daha sağlam yere basan, olgun, anlayışlı bir havanız var.
Haritanızdaki yengeç etkisi mi ya da boğa mı var bilmiyorum ama farklısınız.

Yoksa normalde ikizlerle yürümesi imkansız gerçekten :) Ben yazacaktım, siz yazmışsınız.
Bir şeye kızmış, alınmıştır kesin, söyler birkaç güne diye. Çok iyi çözmüşsünüz :) Sakince yaklaşılırsa söyler ama bir de trip atıp, ters davranırsa daha çok iter. Çünkü daha paylaşımları yok, çok iyi tanımıyor, duygular yoğun değil, değeceğini düşünmez belki :)

Bi mesaj atsin veya adim atsin kafi ben asla ters yapmayacam ki o da anlamistir anlayisli oldugumu ama bu sefer o gelene kadar bise yapmam

Demez, söylemez öyle bir şey. Onunla görüşemezsin, şunu giyemezsin tarzı konuşmaları kendine yakıştırmaz.
Asil davranmayı sevdiği için böyle belli eder, siz ona hiç bu konuda açıklama yapmayın.

Sadece sevimli, sakin, neşeli yaklaşın, ciddi durmayın. O zaten rahatlayınca konuyu açacaktır.
Peşinden koşar gibi demiyorum tabi, normal sohbeti öyle sürdürün :)

Tamamdir denk gelirsek artik ama bi iki uc gun hafta ici beni bi gormesin ya hahaha sonra gorunce her zamanki gibi davrancam tesekkur ederimmm

Bu mesele hakkinda ne dusunuyosunuz

Benim nişanlım oğlak, 3 yildir beraberiz ve 1 yildir ayni evde yaşıyoruz. Benimki Trip atmami asla tolere etmiyor...
Gerci bende trip atmiyorum (balık burcuyum) ama atsam bile kesin fark bile etmez

Benim nişanlım oğlak, 3 yildir beraberiz ve 1 yildir ayni evde yaşıyoruz. Benimki Trip atmami asla tolere etmiyor...
Gerci bende trip atmiyorum (balık burcuyum) ama atsam bile kesin fark bile etmez
Ben hic trip atan biri degilimdir tek istegim kirildigimi anlayip adim atmasi ozur dilemesine de gerek yok empati kursun yeterli

Harika yorumlamışsınız.Teşekkür ediyorum❤

Ben hic trip atan biri degilimdir tek istegim kirildigimi anlayip adim atmasi ozur dilemesine de gerek yok empati kursun yeterli

Benim nişanlimla sakın sakın konuşarak tüm sorunlari çözüyorum. Balik burcu olarak aşırı duygusal, cabuk parlayan veya hafif agresif bir karakterim var- nisanlim tam tersi.
En iyi verimi konuşmakla aliyorum. Bence konuş. Hic cekinme. Oğlaklar aşırı anlayışlı olurlar ve özür dilenecek bir konu varsa kesinlikler dilerler

Yapacagim sey kesinlikle bundan farkli olmayacak asla yargilayici tek uslup bile kullanmayacagim neden bunu yaptin demem sadece buna biraz alindim derim cok tesekkurler

Bakın çünkü o onun için çok önemli değil de o yüzden. .Eklediğini unutmuştur bile..Gelenekçi bir yapıları olduğu için kendi çevreleri dışına pek çıkmazlar ve bana göre Oğlak burcu insanı kadar harika,dürüst, merhametli,iyi kalpli ve arkadaşın dediği gibi sıkıcı fakat çevresi tarafından sevilen, saygı duyulan kişilik yok..Onlar başka ya..
Eşim oğlak o yüzden Oğlak burcu olanlar bana hep çok iyi gelir.
Son derece Dürüst olmaları da bir yana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…