Oğlak erkeğiyle başa çıkma metodları hakkında

Benim bütün yakın kız arkadaşlarım kova, normal erkek arkadaşlarım oğlaktı.
Kova erkeklerini de, yakın olan kız arkadaşlarım sayesinde tanıdım.
Kova burçlarıyla yollarımız çok kesişir.

Aşksız duramazlar, çok alıngan davranmazlardı, ceplerinde ne var ne yoksa harcarlardı sevgililerine ve arkadaşlarına da.

Her şeyin tersine giden kova kadınları, zengin ve kariyerliyse hep geri adım atar, alttan alırlardı. Aşağılamalarına bile müsade ettiğine şahit oldum.
Yakışıklıysa da idare ederdi.
Eski sevgilisine verdiği parayı almaya giden iki farklı kova kız arkadaşım, bir de hesabı ödeyip geldiler.

Nedense karşılarına da hep kova erkeği çıktı bunların, ilişkileri uzun sürdü ve yoğundu, paylaşımları çoktu.
Kova kadını kendinden vermeyi bıraktığı an, kova erkeği çekti gitti, arkasına bile bakmadı.

Kovaları kandırmanın yolunu da söyleyeyim konusu açılmışken.
Onlara ne yapması gerektiğini açıkça söylemeyeceksin, manipüle edeceksin.
Ondan daha başarılı ve akıllı gözükmeyeceksin. Şaka kaldıramaz, her an alay edildiğini düşünür. Zıt burcu olan aslan ne kadar özgüvenliyse, kova o kadar aşağılık kompleksi taşır.

Sen ayrılmadan ayrılmaz, seni gidene kadar iter, sonra sen gitmişsin gibi davranır. Yardıma hep hazırdır ama derin duygulara giremez. Onun geliş, gidişlerine göz yumup, her dediğine uyarsanız ve her şeye rağmen ayrılmazsanız o zaten ayrılmaz.
Çünkü hep özgür gibi davranır, varlığı yokluğu bir olduğu için ayrılmaya lüzum görmez.
Burçları ne güzel analiz etmişsiniz. Rica etsem bir iki cümle de Koç kadınını anlatır mısınız? Gözlemleriniz harika..🙈

Bu arada Eşim Oğlak ben koç

Yazmamak için çok düşündüm ama dayanamadım. Bakın burç üzerinden eleştiri sağlıklı değil tabi ki.
Ne yaşadıklarınızı bilemem ama şunu söylemeden duramadım.

Eğer profiliniz doğru ve ikizler burcuysanız, oğlaklardan uzak durun. Bu iki burç birbirini çeker. Aslında çekmez de oğlak, ikizlerin merakını uyandırır.
Soğuk ve güçlü duruşundan dolayı oğlağa yaklaşır ve sıcak, konuşkan tavırlarıyla etkiler sonra hayal kırıklığı.

Çünkü ikizler yüzeysel, dağınık, birkaç şeyi birden yapan ve öğrendiklerinin derinine inmeyi sevmeyen, hırslı, herkese farklı davranan, toy insanlar oluyor. Umursamaz, çirkef, insanın kanına yürüyen tavırları var.

Birbirlerinden uzak durması daha iyi, oğlağın aşka inancını yitirmemesi için, ikizlerin de diyeceğim de ikizlere bir şey olmaz. Geçmiş olsun size de.
Bu benim genel yorumum bu arada, kişisel almayın lütfen.
Öyle oldu zaten onun cool oluşu cezbetti elde ettim zor da olmadı sevgiliyken tamam sonrası felaket kuralcı gelenekçi dediğim dedik duyguları belli etmeyen üzgün mü mutlu mu anlaşılmayan benimse bir şeyi 2 gün bile kafaya takmamam fevri ve başa buyruk olmam onun kinci ve sinirli olması...olmayacak duaya amin dedik işte

Bir oğlak olarak vereceğim tavsiye suyuna gidin, özel hayatımızda kızdığımız veya hoşnut olmadığımız şeyler yaşayınca hayatı kendimize ve etrafımıza zehir edebiliyoruz, olumsuzluk yaşanınca değişmemiz size değil aslında içimizde ettiğimiz isyanı dışarıya vurma hali, onu rahat bırakın ama boşlamayında, emir vermeyin, özgürüz biz, ya hep Ya hiçtir bizim felsefemiz, ya herşey güzel gidecek Ya hiç birşey, destek olun sevginizi hissetsin sizde o aşkı bulsun o zaten herseyi kontrol eder. Kısaca kendinize aşık edin, Buda trip atarak küserek onu bıktırarak asla olmayacak.

Burçları ne güzel analiz etmişsiniz. Rica etsem bir iki cümle de Koç kadınını anlatır mısınız? Gözlemleriniz harika..🙈

Bu arada Eşim Oğlak ben koç
Koç, oğlağı dürüst ama soğuk, rutin bulur.
Oğlak da koçu bencil ve çocuksu görür. Aslında iki burç anlaşabilir ama sevme tarzları çok farklı.

Koç kadınının daha sabırlı, fevri hareket etmeyen biri olması lazım.
Oğlak da anlayışlı olmalı ve her davranıştan bir anlam çıkarmaması lazım.

Sizin normal yaptığınız bir hareketi art niyetli, bencilce ve cahilce bulabilir.
Siz de onu sıkıcı bulabilirsiniz.
Koç kadını tartışmaları, çekişmeleri sever ama oğlak sevmez.
Huzursuzluktan, rekabetten keyif almaz.

Koç tartışma, inatlaşmayı aşkın içinde normal görür, oğlak ise sevilmediğini düşünür. İki taraf çok tartışır ama ikisi de aşkı tutkulu yaşar, birbirinden farklı olarak.
Biri kaçmalı, kovalamalı, tutkulu ki bu koç, diğeri stabil, dingin, ağırbaşlı.

Ben kovayım eşim oğlak benden daha çok belli ediyor hislerini :KK70:
Bizde de oyle 😁
iste burda ay burcu ve haritanin diğer dereceleri falan devreye giriyor yoksa gercek bir oglak asla boyle değil 🙂

Mesela ben kovayim yukselenim balikta ayim yengecte ama haritam oğlak etkisi dolu her yer balik yengec duygusaliğı dengeleniyor burda
doğrusu biraz incik cincik isler sadece burc üzerine yorum yapilmaz normalde

Bizde de oyle 😁
iste burda ay burcu ve haritanin diğer dereceleri falan devreye giriyor yoksa gercek bir oglak asla boyle değil 🙂

Mesela ben kovayim yukselenim balikta ayim yengecte ama haritam oğlak etkisi dolu her yer balik yengec duygusaliğı dengeleniyor burda
doğrusu biraz incik cincik isler sadece burc üzerine yorum yapilmaz normalde
Seninki kadar ayrıntısını bilmesem de ben kova yukselenim oğlak, eşim oglak yükseleni kova içler dışlar çarpımı gibiyiz :KK70: Ikimiz de aşırı inatciyiz hele ki kavgada asla R yok ikimizde de bunu çok net bilirim :KK70:

Sessiz kalırsanız uzaklaşır.
En azından konuşmayı deneyip biraz neşeli yaklaşın, sonra uzaklaşırsanız pişman olacaktır.

Tam kalbine girene kadar sabırlı olmanız ve alıngan davranmamanız gerekiyor.
Niye böyle yapayım, bulunmaz hint kumaşı mı derseniz, aşkına değeceğini düşündüğüm bir burç.

Benim karşıma çıkanlar çok yakın arkadaşım oldu hep. Hiç o gözle bakmadım ama kızdığım zaman gönlümü alabilen, özür dileyen, gerçekten vefalı olan onlardı.
Cok tesekkur ederim ama bunu da kendi gururuma yediremiyorum acikcasi kizin yuxune bakmadim o hala pesimde fikrini kendime yakistirmiyotum sessizlikten kasdim zaten kutuphaneye gidip ders calismam lazim bu surede beni goremeyecek merak edip mesaj atmasini isterim atarsa zaten cok sicakkanli konusurum bu konuya az deginirim olay kapanir ben kendisine hep cok sicak neseli cana yakin oldum beraber hep esprilesiriz ama cidden cok alindim bi dikkatini cekmek istedim sadece

Merhaba klasik oğlak erkeği. Seviyorsanız ve bir gelecek düşünüyorsanız. İlişkinin iyi günü mü kötü günü mü olacağına kendisi karar veriyor maalesef buna alışmalısınız😊 sonradan pişman oluyor mu oluyor farkında da oluyor fakat yapıları böyle. Yıpranan siz olursunuz sevgiler...
Sorun degil ben uyumlu insanim tek istegim su an kidugumu anlasin ufak mesaj atsin kafi

Bir oğlak olarak vereceğim tavsiye suyuna gidin, özel hayatımızda kızdığımız veya hoşnut olmadığımız şeyler yaşayınca hayatı kendimize ve etrafımıza zehir edebiliyoruz, olumsuzluk yaşanınca değişmemiz size değil aslında içimizde ettiğimiz isyanı dışarıya vurma hali, onu rahat bırakın ama boşlamayında, emir vermeyin, özgürüz biz, ya hep Ya hiçtir bizim felsefemiz, ya herşey güzel gidecek Ya hiç birşey, destek olun sevginizi hissetsin sizde o aşkı bulsun o zaten herseyi kontrol eder. Kısaca kendinize aşık edin, Buda trip atarak küserek onu bıktırarak asla olmayacak.
Cok tesekkurler benim de gonlumden konusmak geciyor ama yapamam yuzume bile bakmamis onun uzerine mesaj atmaya cekiniyorum son mesajlasmamizda da ben yazmistim zaten. Tek istegim kirildigimi anlsyip o mesaj atsin ben zaten ona kizmayacagim o yuzden bi sure gorunmesem mi ortalikta diyodum

Benim eş kişisininde oğlak olması 5 yıl katlanabilmem şuan boşanıyo olmam ve üstüne bu konu kelin merhemi olsa kafasına sürerdi canım... küçük dağlar onların gurur abidesi kinci kuralcı paracı insancıklar...bişi yapma bekle ama gerçekten bişi yapmadan bekle 2 gün sonra döner yazma çizme açma telefonları
Aynen foto atmis onu bile begenmeyecegim bi iki gun hafta ici gormesin beni bakalim nolcak

Kizlar harikasiniz herkese tesekkur ederim ama kafam hepten karisti. Oglak sinirlenince rahat birak bisey yapma o gelir diyen oldu cok mantikli ben de darlamak istemem zaten kaldi ki kirildigimi anlasin, ama oglagi rahat birakma ilgilen yoksa hepten kaybedersin diyen oldu bu da cok dogru inatlar cunku hahahaha ben napcam simdi 😂

canım çok teşekkürler açıkçası bu da öyle dersini veremed

iğinden tüm gün morali aşırı bozuktu ben sorunlarıyla ilgilenen dertleriyle yalnız bırakmayan biriyim arkadaşlarıyla konuşmaya devam ederken benim yüzüme bile bakmaması hatta sırtını dönmesi beni çok üzdü tek isteğim kırıldığımı anlasın ondan sonra bağırsa bile alınmam desin ki karakterim budur ben de tamam diyeyim. sessiz kalmayı bi süre muhatap olmamayı hatta karşılaşmamayı düşünüyorum. sence ne yapayım

Oğlak profesörü geldiii :)))
Sınavı verememesi bahanedir, o an senden ekstra bir ilgi ya da poh poh beklemiştir, olmadı bir bakışına, bir kelimene kalbi kırılmıştır drama kralının :))) bu modeller böyle, bir iki gün geçsin dökülür, sınava zaten canım sıkkındı sende böyle böyle yaptın der, incir çekirdeğini doldurmaz yani, sen sessiz kal gelecektir o :)))

Yazmamak için çok düşündüm ama dayanamadım. Bakın burç üzerinden eleştiri sağlıklı değil tabi ki.
Ne yaşadıklarınızı bilemem ama şunu söylemeden duramadım.

Eğer profiliniz doğru ve ikizler burcuysanız, oğlaklardan uzak durun. Bu iki burç birbirini çeker. Aslında çekmez de oğlak, ikizlerin merakını uyandırır.
Soğuk ve güçlü duruşundan dolayı oğlağa yaklaşır ve sıcak, konuşkan tavırlarıyla etkiler sonra hayal kırıklığı.

Çünkü ikizler yüzeysel, dağınık, birkaç şeyi birden yapan ve öğrendiklerinin derinine inmeyi sevmeyen, hırslı, herkese farklı davranan, toy insanlar oluyor. Umursamaz, çirkef, insanın kanına yürüyen tavırları var.

Birbirlerinden uzak durması daha iyi, oğlağın aşka inancını yitirmemesi için, ikizlerin de diyeceğim de ikizlere bir şey olmaz. Geçmiş olsun size de.
Bu benim genel yorumum bu arada, kişisel almayın lütfen.

Ben ikizlerim yükselenim yengeç
Eşim oğlak yükseleni de oğlak
Bana 19 yıldır aşıktır, 6 yıllıkta evliyiz
Bu yorumunuza benzer bir şey daha önce okumuştum ikizler-oğlak aşkı hakkında
Ama bu burçlar gerçek hayatta pek tutmuyor ya =)))

Oğlak profesörü geldiii :)))
Sınavı verememesi bahanedir, o an senden ekstra bir ilgi ya da poh poh beklemiştir, olmadı bir bakışına, bir kelimene kalbi kırılmıştır drama kralının :))) bu modeller böyle, bir iki gün geçsin dökülür, sınava zaten canım sıkkındı sende böyle böyle yaptın der, incir çekirdeğini doldurmaz yani, sen sessiz kal gelecektir o :)))
Beyfendiden yuz goremedim ki ilgi gostereyim sabah beni bi arkadasimla gormustu cocugu da hic sevmez ona mi takti anlamadim ki. Bana onunla konusma demedi ki hic sevmedim onu ama iyi biriyse bilemem vs dedi. Sevgili de degiliz en basta yanlis yapmaktan korkuyorum simdilik ben de bisey yapmayacam mesaj atsin diye bekliyorum bikac gun kendisine gorunmesem mi diyodum merak etsin

X