Oğlak erkeğiyle başa çıkma metodları hakkında

Oh be icimi rahatlattiniz zaten bana arkadas ortaminda baska bas basa baska davranmasi hosuma gitmiyor degil hele bi bakisi var can feda ama kendimi tutuyorum hahahaha. O kizla bulusmadan once insallah biseler olur da o bulusmaya ben de giderim gorsun kiz goruselim demek neymis aminnn

Eğer ki ciddiyseniz bir şeyler olmasını beklemeyin.Onunla gitmek istediğinizi söyleyin ve onunla gidin. Sizden pozitif enerji aliyorsa sizi redetmeyecektir .

Eğer ki ciddiyseniz bir şeyler olmasını beklemeyin.Onunla gitmek istediğinizi söyleyin ve onunla gidin. Sizden pozitif enerji aliyorsa sizi redetmeyecektir .
Bana nese kaynagi diyen birisinin benden negatif enerji alma ihtimali sifirdirrrr nasi sevindim cokk tesekkur ederim

Valla ben bu oğlakları çözemedim.
Konunun takipçisiyim.Ben de terazi bu arada.
Adam beraberken anlayışlı,sadık,gözü senden başkasını görmüyor sanki sonra bir öfke patlaması yaşıyor olmadık zamanda aylar önce aklında bir şeyleri tutmuş kanlı bıçaklı gibi çat çat ortaya döküp gidiyor.Aylar sonra aradığını sanki bulamıyor dışarıda çünkü birileriyle flörtleşiyor. senden yardım istiyordum sen bana sarılmadın evlilik teklifimi kabul etmedin biz evlenecektik diyor.Ben her yönüyle ilişkiyi tartan biriyim hemen öyle adım atamam.Onda da emek göremiyorum.Aramızda tutku vardı muhtemelen onu bulamıyor.Ama gidip niye kızlarla sohbet ediyor.Tam anlamıyla sadakatsiz diyemem çünkü beraberken resmen adıyor kendini zaten o da bunu asla kabul etmiyor.Uyuz ya.

Cidden adama kan kusturuyolar ya hahahahah en kucuk seyleri kafaya takmakta ustlerine yok sonra dediklerine gore her turlu hakli cikiyolar. Eger gercek manada evlilik konusunda ozellikle emek gormuyorsan bence de biraz daha dusun derim ama beraberken kendisini adamasi aslinda emek gosterdiginin delili degil midir

Maddi manevi olgunlaşması gereken bazı şartlar var adama kalsa hallolur ama bunlar için çaba sarfetmiyor ki.Elle tutulur hiç bişey göremiyorum.32 yaşında ama 22 yaşında ki insan onun hayatını yaşamaz.Baksan mantıklıyım der sanki onun hayatını çekip çevirecek birine ihtiyacı var ama kurallarla yasaklarla da yaklaşılmıyor bu oğlaklara.Ben de politik olmayı asla beceremem.

imha mi etsen acaba umru olmaz.
ben teraziyim oda oglak di bosaniyoruz.hic vaktini ziyan etme onla insan lazim degil zengin olsunda sekli insana benzesin parasini aldigi surece bir omur birakmaz.senin insanligin bos yere. Yailmis olur.iyilik etse kafana kakar pisman eder.anasi ve 7 sulalesi kufretse sana onlar haklidir sen degil.istersen ordinaryus ol.o ve yedi sulalesi sana ne pay bictiyse o sun.

Konu sahibesi biraz fazla hoşgörülü davranıyorsunuz bana kalırsa.
Herkese iyi davranıp, size sırt çeviriyorsa bu asla kabul edilebilir bir şey değil. Dediginiz gibi sınavı kötü geçtiğinden herkese mesafeli davransa tamam da..
Sanırım en sevmedigim insan tipi saçma sapan gelgitleri olan, bir problemi olduğunda paylaşmak yerine kendi kendine hallere giren

Kardeşimde oğlak allahım neler yazılmış neler
Terazi gelin alma kızın başını yakarsınız.toprak grubu gelin alın.başak hakkından gelir başakla çene yarıştıramaz.boğa da onun garip tripimsi hallerine karşı dayanıklıdır.yalnız sabrı taşmasın.

Kardeş politiklikte bi yere kadar tecrübeyle sabit.onu da işe yaramaz hale getiriyorlar

Benim eşim oğlak burcu. İnatçıdır ama sonunda dediğim olur. Sevgisini çok güzel gösterir . Bence burçla alakası yok sizin durumun.

Benim eşim oğlak.Ben tavır yapıyım o da tavırlı olur konuşmaması umursamadığından değil ne konuşacağını bilmiyor diye düşünüyorum.Konuşma özürlüler sanırım.Gerçi biz aştık biraz önceden ben adım atardım haklı olsamda artık o da adım atıyo

konuştuk öyle bi davranışı olduğunun farkında bile değilmiş kafası çok dolu olduğundan ben de üstelemedim. davranış olarak asla tek bir soğukluk bile sezmedim her zamanki gibi oturup 2buçuk saat aralıksız sohbet ettik

Bu oğlak erkekleri tartışmayı çok seviyor galiba. Sürekli tartışıyor benimle üfff kına geldi artık huzurlu bir gün geçmeyecek mi ota b*k a tartışma çıkarıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…