Oğlak erkeğiyle başa çıkma metodları hakkında

Sessiz kalırsanız uzaklaşır.
En azından konuşmayı deneyip biraz neşeli yaklaşın, sonra uzaklaşırsanız pişman olacaktır.

Tam kalbine girene kadar sabırlı olmanız ve alıngan davranmamanız gerekiyor.
Niye böyle yapayım, bulunmaz hint kumaşı mı derseniz, aşkına değeceğini düşündüğüm bir burç.

Benim karşıma çıkanlar çok yakın arkadaşım oldu hep. Hiç o gözle bakmadım ama kızdığım zaman gönlümü alabilen, özür dileyen, gerçekten vefalı olan onlardı.

Bunları Kova erkeğine istinaden mi yazdınız bilmiyorum ama kadını ve erkeği arasında çok fark olmasa gerek.
Kova burcuyum ve tamamen aşk insanıyım.

Bunları Kova erkeğine istinaden mi yazdınız bilmiyorum ama kadını ve erkeği arasında çok fark olmasa gerek.
Kova burcuyum ve tamamen aşk insanıyım.
Benim bütün yakın kız arkadaşlarım kova, normal erkek arkadaşlarım oğlaktı.
Kova erkeklerini de, yakın olan kız arkadaşlarım sayesinde tanıdım.
Kova burçlarıyla yollarımız çok kesişir.

Aşksız duramazlar, çok alıngan davranmazlardı, ceplerinde ne var ne yoksa harcarlardı sevgililerine ve arkadaşlarına da.

Her şeyin tersine giden kova kadınları, zengin ve kariyerliyse hep geri adım atar, alttan alırlardı. Aşağılamalarına bile müsade ettiğine şahit oldum.
Yakışıklıysa da idare ederdi.
Eski sevgilisine verdiği parayı almaya giden iki farklı kova kız arkadaşım, bir de hesabı ödeyip geldiler.

Nedense karşılarına da hep kova erkeği çıktı bunların, ilişkileri uzun sürdü ve yoğundu, paylaşımları çoktu.
Kova kadını kendinden vermeyi bıraktığı an, kova erkeği çekti gitti, arkasına bile bakmadı.

Kovaları kandırmanın yolunu da söyleyeyim konusu açılmışken.
Onlara ne yapması gerektiğini açıkça söylemeyeceksin, manipüle edeceksin.
Ondan daha başarılı ve akıllı gözükmeyeceksin. Şaka kaldıramaz, her an alay edildiğini düşünür. Zıt burcu olan aslan ne kadar özgüvenliyse, kova o kadar aşağılık kompleksi taşır.

Sen ayrılmadan ayrılmaz, seni gidene kadar iter, sonra sen gitmişsin gibi davranır. Yardıma hep hazırdır ama derin duygulara giremez. Onun geliş, gidişlerine göz yumup, her dediğine uyarsanız ve her şeye rağmen ayrılmazsanız o zaten ayrılmaz.
Çünkü hep özgür gibi davranır, varlığı yokluğu bir olduğu için ayrılmaya lüzum görmez.

Merhaba klasik oğlak erkeği. Seviyorsanız ve bir gelecek düşünüyorsanız. İlişkinin iyi günü mü kötü günü mü olacağına kendisi karar veriyor maalesef buna alışmalısınız sonradan pişman oluyor mu oluyor farkında da oluyor fakat yapıları böyle. Yıpranan siz olursunuz sevgiler...

Koca
Kova erkeği beğendiği bir kadından Kendinğ neden geri çeker sence..

Oğlak erkeği mi?
Sinir hastalığı yapar aman uzak dur

Oğlak burcu erkeği benimkini örneklersem. Zor, inat, dürüst, doğrudan asla şaşmayan kıskanç ama yerine göre, çok ciddi, sevdiğini ölümüne seven, tek eslilikten yana, paristen nefret eden, duygusal ve sevecen...

Koca

Kova erkeği beğendiği bir kadından Kendinğ neden geri çeker sence..
Özellikle yaptığı bir şey değil.
Arkadaş ortamını çok sever, her insanla konuşur ama ilişkide bir o kadar berbattır.

Eğer kendinden daha zeki ve otoriter gördüyse uzaklaşır, istediğini aldıysa uzaklaşır, sizi çözdüyse uzaklaşır, istediğini alamayacağını anladıysa uzaklaşır.
O hep uzaklaşır, başta ilgili davrandıysa inanmayın.
Huyu öyle, fazla düzenli ilişki yaşayamaz.

Bağımsız ve asi ruh olmak gibi bir fantezisi vardır. Bunu marifet zanneder.
Kariyer sahibi veya çok güzelseniz, sonra itaatkarsanız ilişki devam eder.
Şunu da belirteyim ki ne kadar alttan alırsanız, daha da ileri gider.

Yaptığınızı da aynen size yansıtır, karşısındaki nasıl davranırsa özellikle öyle davranarak zorla empati yaptırır.

Oğlak öyle , bugün bakarsın neler neler konuşmuşsun samimiyetin dibine vurmuşsun, 2 gün sonra bir bakarsın buzdolabı , sanki yeni tanışıyorsun. Dediğim dedik , katı , kuralcı , soğuk. Arafta bir ilişki olur oğlakla.

Benim eş kişisininde oğlak olması 5 yıl katlanabilmem şuan boşanıyo olmam ve üstüne bu konu kelin merhemi olsa kafasına sürerdi canım... küçük dağlar onların gurur abidesi kinci kuralcı paracı insancıklar...bişi yapma bekle ama gerçekten bişi yapmadan bekle 2 gün sonra döner yazma çizme açma telefonları

Oğlak burcu erkeği hemen siler hiç acımaz..

Yazmamak için çok düşündüm ama dayanamadım. Bakın burç üzerinden eleştiri sağlıklı değil tabi ki.
Ne yaşadıklarınızı bilemem ama şunu söylemeden duramadım.

Eğer profiliniz doğru ve ikizler burcuysanız, oğlaklardan uzak durun. Bu iki burç birbirini çeker. Aslında çekmez de oğlak, ikizlerin merakını uyandırır.
Soğuk ve güçlü duruşundan dolayı oğlağa yaklaşır ve sıcak, konuşkan tavırlarıyla etkiler sonra hayal kırıklığı.

Çünkü ikizler yüzeysel, dağınık, birkaç şeyi birden yapan ve öğrendiklerinin derinine inmeyi sevmeyen, hırslı, herkese farklı davranan, toy insanlar oluyor. Umursamaz, çirkef, insanın kanına yürüyen tavırları var.

Birbirlerinden uzak durması daha iyi, oğlağın aşka inancını yitirmemesi için, ikizlerin de diyeceğim de ikizlere bir şey olmaz. Geçmiş olsun size de.
Bu benim genel yorumum bu arada, kişisel almayın lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…