Oğlak erkeğiyle başa çıkma metodları hakkında

Bu oğlak erkekleri tartışmayı çok seviyor galiba. Sürekli tartışıyor benimle üfff kına geldi artık huzurlu bir gün geçmeyecek mi ota b*k a tartışma çıkarıyor.
Eşim oğlak hiç genelleme yapmayın bence hayatınızda gördügünüz en sakin insan olabilir :)

burç tek başına hiçbirşey ifade etmez :) yanlış yerden yürümeyin yani :)
doğum haritasını bilmek lazım kişilik analizi için. aşkı, sevgiyi yaşama, yaşatma, dile getirme venüsünün hangi burçta olduğu ile alakalı. sonra o venüs hangi burçtaysa o burcun asıl yöneticisinin nerede olduğu ile alakalı. aldığı açılar ve haritadaki konumu ile alakalı.

sadece oğlak burcu olması okyanusta su damlası kadar anlam taşır.
burcu oğlak dersin, haritada ikizler hakimdir bambaşka davranan biri çıkar gibi gibi..

Eşim oğlak hiç genelleme yapmayın bence hayatınızda gördügünüz en sakin insan olabilir :)
Ayy ne güzeel.. benim ki (gerçi daha benim değil sadece konuşuyoruz) sanki tartışmaktan zevk alıyor, yoruluyorum karşılık vermiyorum bu sefer karşılık vermediğim için sorun çıkarıyor. Anlamadım gitti

oooo baya kapsamlıymış :)

He he diyip gecin
Bi tanıdıgım aynı o karakterde kavgadan besleniyor resmen evet dogru hıhı falan yapınca sakinliyor anca

Yani şöyle diyim, oğlak ve başak anlaşır yazar heryerde ama haritalarında bambaşka burçlar hakimdir bi cacık çıkmaz. :)
Ben terazi kocam oğlak idi bende akrep onda kova özellikleri baskındı.ama olmadı.onun mercury kova benim başak sanırım uzun vadede anlaşmak için merkezlerin uyumuna bakmak lazım değil mi?merkurler aynı olursa onu da mı olumlu görmeliyiz.yukselen ay burcu uymasa da yerleşimler bi yere kadar tolere ediliyor da merkür konusunda şüphelerim var. Cecanınızı bekliyorumm.

merkürlerin anlaşan elementlerde olması önemli tabiki. güneş, ay, venüs ve marsların uyumları da önemli. venüs ve mars sevgi ve cinselliği içerdiğinden önemli. açıların illa ki iyi olması gerekmez, kare de olsa önemli olan açı olması, çünkü zor da olsa anlaşma potansiyeli verir ve çiftleri geliştirir.
bunlar dışında satürnlerin uyumlu olması da sağlamlık için önemlidir. en azında satürn-güneş uyumları olması iyidir.

Bende terazi oda oğlak

benim. Venüs akrep onunki koç idi.benim satürn akrep onun satürn oğlak idi.astrolojik açıdan önceden ne tamamdı 5 sene içinde ne eksik oldu bilmiyorum.şuan pluton transiti etkisi altında.yani natal güneşi ile transit pluto birleşik gibi.bunun etkisi varmıdır

haritalarınıza sinastri bakılması lazım. açıları ne kadar keskin. venüs koçta da akrepte de zararlı konumda bu arada. ikinizde de sevgiyi sunma anlamında sıkıntı olabilir. transit pluto biraz pandoranın kutusu gibi içindeki gizli kalmışları çıkarır. zorlanıyordur muhtemelen çok iç dünyasında.

Tüm içindekileri sadece ben mı gördüm onun bilmiyorum kendi kendisi ile yüzleşti mı onu da bilmiyorum.

Benim esim oglak ben basak ne kadar uyumlu gorunuyoruz degil mi aman aman hic de uyumlu degiliz. Esime sen bilmiyorsun denilmez sanki herseyi kendi biliyor kendi en iyisini yapiyor gibi davranıyor. Alttan alininca pamuk gibi ama ustune gidilince nefret edilesi bir manyaga dönüşüyor. Bu yuzden alttan alabileceksen surekli etrafinda o sussa bile konusabileceksen neseli olabileceksen oglak erkegi iyidir. Ama yapamayacaksan hic tavsiye etmem

Alttan almada nirvana yaşadım ama yok.kacinilmaz sonu engelleyemedim.sanirim bi yüzde ellisinin para sevgisi tapınma derecesinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…