Popüler Konu Ödüller

Bildirimlere etiket mi yapıyorsunuz nasıl haberim olucak
Bu ay yarışma yok temmuzda olur muhtemelen. Yemek sayfasını takibe alın. Size bildirim gelecek :) genel olarak her ayın 1 2 si gibi yeni kategori açılır. Kategoriye göre Nevreste ye yapmak istediğiniz tarifi özel mesaj atıyorsunuz. Tarif başkası tarafından alınmamış ise sizin oluyor

Çok teşekkür ederim hangi sayfa olduğunu bulamadım desem

Canım benim çok teşekkür ederim. Hangi sayfadan takip edeceğimi bulamadım. Bi önceki mesajında yemek sayfasını diyınce bende yemek sayfası aradım o yüzden bulamadım dedim
Bu sayfayı alacaksınız. Yemekteyiz, benim mutfağım
Alışana kadar olur öyle :)

Güle güle kullan canım tam senlik

Yok çokom belirtmedim sürpriz oldu
Valla çok iyi olmuş nokta atışı Nevreste ben bir öneri de bulunmak istiyorum. Ödüller eğer mutfak ürünü olacaksa harcanacak bütçeye göre bir seçenek sunulsa? Neye ihtiyaç varsa atiyorum fincan takımı ya da çaydanlık. Nevresim ya da bornoz takımı gibi. Bütçe dahilinde yani eşya tercih edilebilse ama model supriz olsa. Mesela asosyal i tanıdığımız için neye mutlu olur çok iyi biliyoruz böyle güzel bir nokta atışı olmuş

Nokta atisinin dibi çokom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…