Popüler Konu Ödüller

Herkese merhabaaa! Kargom sorunsuz ulaştı veee ilk ödülümü aldııımm

Hediyem yazın deniz kenarında kurulan Alaçatı sofralarından çıkmışçasına maviş, çiçekli, muhteşem bir pasta takımı
Böyle güzel bir hatıraya sahip olmak beni çok mutlu etti. Başta sevgili K Kazen , isabel , Nevreste 'ye bu inceliklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ve tabii ki tüyoları için canım annem Elalis e, çekimlerdeki yardımlarından dolayı da biricik eşime ve tüüüm oy verenlere teşekkür ederim ❤❤❤

İşteeee benim şirinelerimmm
(Çok acelem vardı; evden çıkmam lazımdı, detaylı çekemedim )

Güle güle kullan

Muhteşem gözüküyor güzel günlerde kullan inşallah

güle güle kullanın çok güzel

Beğenmene çok memnun oldum canım güle güle kullanHayırlı olsun

Çok güzelmiş canım güle güle kullan pasta kategorisi gectikten sonra kullan tabi

Güle güle kullan
Muhteşem gözüküyor güzel günlerde kullan inşallah
güle güle kullanın çok güzel
Beğenmene çok memnun oldum canım güle güle kullanHayırlı olsun
Çok güzelmiş canım güle güle kullan pasta kategorisi gectikten sonra kullan tabi
Yaaaa hepinize çok teşekkür ederim daha güzelleri sizin olsun ❤❤❤ En kısa zamanda pasta yarışması yapalım bence

Cok guzelmis canim, gule gule kullan

Yarışmaya dahil olmadan bu hediyelere ulaşamıyoruz
Hahah biliyorum canım benim. Hediye gözüm yok Valla çok beğendim güzel zevkle seçilmiş gerçekten. Kazanan arkadaşımız da güzel günlerde kullansın. işin şakasındayız
Arkadaşım güzel pastalar yapıyor ondan etiketledim onu

O zaman pasta yarışmasında ikinizi bekliyorum
Bende zaten belki gaza gelirsin diye yazdım

O zaman pasta yarışmasında ikinizi bekliyorum
Bende zaten belki gaza gelirsin diye yazdım
1 haftadır o kadar yoğunum ki tatlım, yarışmayı bırak zor atıyordum kendimi yatağa. O yüzden ben pas. Dinlenmem lazım. Bebişi çok yordum bu ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…