Popüler Konu Ödüller

Herkese merhabaaa! Kargom sorunsuz ulaştı veee ilk ödülümü aldııımm :KK73::KK73::KK73:

Hediyem yazın deniz kenarında kurulan Alaçatı sofralarından çıkmışçasına maviş, çiçekli, muhteşem bir pasta takımı 💙🦋💙
Böyle güzel bir hatıraya sahip olmak beni çok mutlu etti. Başta sevgili K Kazen , isabel isabel , Nevreste Nevreste 'ye bu inceliklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ve tabii ki tüyoları için canım annem Elalis Elalis e, çekimlerdeki yardımlarından dolayı da biricik eşime ve tüüüm oy verenlere teşekkür ederim ❤❤❤

İşteeee benim şirinelerimmm💙🐦
(Çok acelem vardı; evden çıkmam lazımdı, detaylı çekemedim 🙈)

Eki Görüntüle 2663408
Eki Görüntüle 2663409
bayıldım tabaklarına,güzel günlerde mutlulukla kullan annemmmm ❤❤❤❤❤
canları sıkılırsa bana gezmeye getirebilirsin cicişlerini :KK45:

Herkese merhabaaa! Kargom sorunsuz ulaştı veee ilk ödülümü aldııımm :KK73::KK73::KK73:

Hediyem yazın deniz kenarında kurulan Alaçatı sofralarından çıkmışçasına maviş, çiçekli, muhteşem bir pasta takımı 💙🦋💙
Böyle güzel bir hatıraya sahip olmak beni çok mutlu etti. Başta sevgili K Kazen , isabel isabel , Nevreste Nevreste 'ye bu inceliklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ve tabii ki tüyoları için canım annem Elalis Elalis e, çekimlerdeki yardımlarından dolayı da biricik eşime ve tüüüm oy verenlere teşekkür ederim ❤❤❤

İşteeee benim şirinelerimmm💙🐦
(Çok acelem vardı; evden çıkmam lazımdı, detaylı çekemedim 🙈)

Eki Görüntüle 2663408
Eki Görüntüle 2663409
Yaa nekadar güzel 😍güzel günlerde kullan canım🥰

isabel isabel Nevreste Nevreste ablalarim K Kazen abi bu güzel hediye için çooook teşekkür ediyorum. :KK36: :KK74: Çok beğendim tam istediğim gibi bir takım geldi çok şık😍. Artık pasta kategorilerinde kullanırım insallah. Cansınızyaaa:KK36:
IMG_20200828_115537.jpg
IMG_20200828_115555.jpg

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Cok guzel canim, gule gule kullan :rolleyes: :KK200:
Pericim güle güle kullan gerçekten çok hoşlar. :KK68:
Güle güle kullan canım benim😍
Sağlıkla kullan canim hayili günlerde kullan
Güle güle kullan canım😍
Pınar labnede kullanırsın artık :rolleyes:
Çok teşekkür ederim canlarimmm :KK74:
Nevreste Nevreste abla neden olmasın🥳😁

X