odaları ne zaman ayırıyorsunuz...

__zeynep__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2008
202
1
39
kızlar bebişler nerdeyse 8 aylık oldu odaları ne zaman ayırıyorsunuz benim evim müsait olsaydı hemen ayırırdım ama evim çok soğuk olduğu için yazı beklemek zorundayım.. aslında ne kadar gec olursa o kadar zor ama ne yapcan mecbur.. eee sizler ne zaman ayırıyorsunuz veya ayırdınız????

Canım,biz 6 ayı doldurduktan sonra oğlumu odasında,yatağında yatırmaya başladık..

kızlar bebişler nerdeyse 8 aylık oldu odaları ne zaman ayırıyorsunuz benim evim müsait olsaydı hemen ayırırdım ama evim çok soğuk olduğu için yazı beklemek zorundayım.. aslında ne kadar gec olursa o kadar zor ama ne yapcan mecbur.. eee sizler ne zaman ayırıyorsunuz veya ayırdınız????

Bende aymı sorunu yaşıyorum.Ayıramadım.Ev soğuk.Birde çalıştığım için çok uykusuz kalıyorum,yoruluyorum.Ağlayınca uyanamam diye de korkuyorum.a.s

ahh ah ne güzel ayırmışsınız valla darısı biz ayıramayanlaraa...
valla canım nisanyağmuru2008 ben calışmadığım halde uykusuzluğa dayanamıyorum Allah senin yardımcın olsun....

ben evlenince ayırıcam bu gidişle
eşim şiddetle karşı ayırma olayına
öbür odada korkarmış,sıpası:)

bizde henüz aynı odadayız. ağladığında ya duymazsam ya uyanamazsam korkusu var hep içimde doktorumuzada sordum 12 aylık olsun acele etmeyin dedi o yüzden içim rahat

Ben kırkı çıktı hemen ayırdım odasını bebfon almıştım o yüzden en ufak gıcırtısını bile duyuyorum şuan gayette memnunuz iyiki erken ayırmışım. Zaten evde kayrolasını taşımak çok zordu çekyatlardada yatmasın diye erken ayırdım.

ben 4 aylikti odasina gecirdim bizim evimiz iki katli bizim odamiz yukarda kizimin odasi asagida evimizde bakicimiz var yatili kaliyo ikisinin odasi yan yana bisey oldumu bakicimiz ilgileniyo,,masallah gece uykusu ilk dogdugundan beri cok iyi bazen 10 saat hic uyanmadan uyuyo,,ben hic sorun yasamadim kizimda hic yadirgamadi odasini.. ben biraz sansliyim

ben kızımı 3 aylıkken ayırdım.bizim odamızda beşik koyacak yer yok.sığmadı.3 aylık olana kadar yanımızda anakucağında idare ettik.şimdi kendi odasında uyuyor.bebefon var ilk başlarda ya ağladığını duymaz uyanamzsam diye çok korkuyordum.allah şükür daha hiç öyle olmadı ağlamaya başlar başlamaz fırlıyorum yataktan.tedirgin yatıyorum birazda sanırım odasındada gece lambası var korkmasın karanlıktan diye.

X