ocuk istiyorum ama...

bebek olayını çook uzun süre ertelemiş biri olarak inan planları bebğinle yapmak daha keyifli onsuz geçen ömrümü yaşamamış sayıyorum.hemen çalışmalara başlayın eşinde sende çok mutlu olacaksınız o imdat çığlıkları olanlar bebkten öncede çığlık atanlar sizin zaten oturmuş bi ilişkiniz var bebekle çözeriz dediğiniz bi ilişkiniz yok rahat ol doğur valla bak biz yanındayız

ahh!!! "ama ben baba olmaya hazır değilim" diyor... bende : alsanaalsanasmile9 ay karnımda kalacak, doğana kadar hazır olursun, dedim. cevap yok...

siz çalismalara baslayacaksiniz, tutacak da, ondan sonra 9 ay gececek de ...az bir süre degil, ancak alisir...iyi demissin cnm :)))

Bence bir erkek "baba" olmaya asla hazır olamaz. Önceden hissedip, hayalini kuabileceği veya vücudunun ona empoze ettiği bir dürtü değil çünkü. Ancak çevresinde çocuklu arkadaşları varsa, çocukları çok seviyor ya da babasıyla çok yakın, samimi bir ilişkisi varsa belki kendini önceden hazırlayabilir.

Yoksa bebeği ultrasonda görüp, karnında tekmelerini hissetmeden, kucağına almadan "babalık" nedir bilemez.

Olay istemekte bitiyor. Hazır olmayı beklerse o zaman hiç gelmeyebilir. Eşim baba olmayı çok istiyor ama "hazır mısın" diye sorduğumda "hiçbir fikrim yok, başıma gelmeden baba olmak nasıl birşey bilemeyeceğim, merakla bekliyorum" diyor.

ben de anne olmaya hazır değilim ama bu anne olmak istemediğim anlamına gelmiyor. Ali de baba olmaya hazır değil ama olmayı çok istiyor. neden hazır değiliz biliyor musunuz çünkü nasıl bir şey anne baba olmak bilmiyoruz, insan bilmediği birşeye nasıl hazır olabilir ki... ama eminim anne baba olduktan sonra biz neden daha önce sahip olmadık bu mucizeye diyeceğiz. çok yakında bunu söyleyebilmeyi diliyorum. gelmese de bebeğim inat etse de benden daha inat olamaz ya :)

merhaba kızlar.. görüyorum ki amacılar çoğalmış ve nedense iş kocalarda takılmış.. pelin ve handeye katılıyorum hazır olmak diye bi şey yok.. hamileliğimde son 3 ayıma girmişken hala hazır değilim diyorum.. bebeğin sorumluluğu çok farklı olacak biliyorum ama buna katlanacak kadar da o tatlı bebişi istiyorum.. mesele o işte.. isteyince herşey olur merak etmeyinn.. handecim seni de enerjini toplamış gördüm.. dualarım seninle tatlım.. kaydirigubbakcemile5

bizim ki bugün düşünüp tartacak-mış... mesaisi bitsin de gelsin diye bekliyorum... acaba ne düşündü??? kararı ne olacak???

he he hee:lepi:
eşime bebek isteme nedenimi ve zaman olarak bu ayların uygunluğunu içeren bi mektup yazmıştım.
ikna etmişim:))):lepi:
hadi hayırlısı bakalım:))))

herkese merhaba,
yeni arkadaşların hikayelerini okumam lazım önce ki yorum yapabileyim..
ama şimdiden hoşgelmişler..
,topiğin adı zamanla öyl eoldu böyle oldu ama gene dönüp dolaşıp bir AMA topiği olarak kaldı, neticede herkesin AMA ları var , kaçınılmaz..
herkese sevgiler, kısa zamanda geleceğim.

Ama hepsinden evvel ASLI cım geçmiş doğumgünün kutlu olsun, mutlu sağlıklı bir 365 gün geçirmeni diliyorum...

merhabaaaa artık kimsecikler uğramıyor konumuzun yazarı sinem apla nerelerdesin merakta koma bizi yafff

ayol 2. sayfa haberi olmuşuz bu ne böyle. herkeslere bir yaz rehaveti mi çöktü nedir. senemcim 3 aylık uzuuun bir tatilde, senacım da annesi ve doruk la meme emmeye veda kampında, ilkim nurum şekeroğlan ı tosuncuk etmekle, pellycan kaan ını büyütmekle meşgul ama sinem anneden ne zamandır haber yok... benden haberler bunlar. bende bir numara yok anca aaah aaah negzel zamanlardı iğne yapıp gün sayıyordum diyorum bunu dediğime inanamıyorum ama umutlu günlerdi ya güzelmiş gerçekten :)

hepiciğinizi çok öpüyorum buraları bu kadar ihmal etmeyin ama kızarım baaak :)

merhaba kızlar.. görüyorum ki amacılar çoğalmış ve nedense iş kocalarda takılmış.. pelin ve handeye katılıyorum hazır olmak diye bi şey yok.. hamileliğimde son 3 ayıma girmişken hala hazır değilim diyorum.. bebeğin sorumluluğu çok farklı olacak biliyorum ama buna katlanacak kadar da o tatlı bebişi istiyorum.. mesele o işte.. isteyince herşey olur merak etmeyinn.. handecim seni de enerjini toplamış gördüm.. dualarım seninle tatlım.. kaydirigubbakcemile5

canım benim bir şekilde bir yerden başlamak lazım, yoksa nasıl yaşamaya devam edebiliriz ki. hala aman uzanmıyım yukarılara, ay çok sert eğildim bak birşey olmamıştır inşallah dediğim oluyor sonra diyorum ki eee uzandım/eğildim de ne oldu, sanki bir durum var... hüzünleniyorum sonra işe kaptırıp zihnimin derinliklerine itiyorum. sanırım hiç unutmayacağım, sadece kimyasal bile olsa, herkes için o bir hücre topluluğundan başka birşey olmasa da benim bebeğimdi ve ilkimdi. kısacık bir süre de olsa onu içimde hissetmek mucizeydi...

bu arada sen de kızçeyi büyüttün maşallah, herşey böyle yolunda gitmeye devam eder umarım. çok öptüm.

selam kizlar,
islerim pzt den beri delirmis durumdi, biraz toparladim ve bakiim kimler neler yapmis, neler olmus diye geldim,pek kimsecik ugramamis hatta topicigimiz taaa kacinci sayfalarda...
ben de gün sayiyorum.hem bebis icin, hem de tatil icin...bu ay garip hissediyorum nedense..insallah hakkimizda hayirli olan olur ..beklemedeyiz bakalim...bilmiyorumkismile
hepiniz kucak dolusu sevgilera.s.

herkese merhaba,
yeni arkadaşların hikayelerini okumam lazım önce ki yorum yapabileyim..
ama şimdiden hoşgelmişler..
,topiğin adı zamanla öyl eoldu böyle oldu ama gene dönüp dolaşıp bir AMA topiği olarak kaldı, neticede herkesin AMA ları var , kaçınılmaz..
herkese sevgiler, kısa zamanda geleceğim.

Ama hepsinden evvel ASLI cım geçmiş doğumgünün kutlu olsun, mutlu sağlıklı bir 365 gün geçirmeni diliyorum...

Senacım es geçmediğin için çok teşekkür ediyorum inşallah sağlıklı ve de bebişli bir yaş olur benim için.. vay bee bunu ben mi söylüyorum akannehir ama artık gerçekten oldum ben hazırım diyebiliyorum artık bebek fikrine son konuşulanlara bakılırsa ama larımdan kurtuldum çok şükür darısı onlara...

selam kizlar,
islerim pzt den beri delirmis durumdi, biraz toparladim ve bakiim kimler neler yapmis, neler olmus diye geldim,pek kimsecik ugramamis hatta topicigimiz taaa kacinci sayfalarda...
ben de gün sayiyorum.hem bebis icin, hem de tatil icin...bu ay garip hissediyorum nedense..insallah hakkimizda hayirli olan olur ..beklemedeyiz bakalim...bilmiyorumkismile
hepiniz kucak dolusu sevgilera.s.

suurcum senin kırmızıların geliş tarihi ne?

suurcum senin kırmızıların geliş tarihi ne?

aslicim, hesaplayicilara göre 29, yani bugün cnm...su ana kadar tik yok kirmiziyla ilgili..benim kirmizlar hep tarihinden 2-3 gün önce gelir, senede bir kere 1-2 gün gecer...birkac gün bekyecegim mecbur...bilmiyorumkismile

aslicim, hesaplayicilara göre 29, yani bugün cnm...su ana kadar tik yok kirmiziyla ilgili..benim kirmizlar hep tarihinden 2-3 gün önce gelir, senede bir kere 1-2 gün gecer...birkac gün bekyecegim mecbur...bilmiyorumkismile

ahhaaa! yakaladım sempatiksalakcinni Hamilesin :))))):dance:

merhaba kızlaarr... naberler bakalım.. biz yoğun yoğun çalışıyorduk kızımlan geçen haftalarda.. şimdik işler rahatladı biraz.. ayrıntıya girmiyorum ama heyecanlı haberler gelecek mi birilerinden diye bekliyoruuumm... görüşmek üzere kızlarr.. uğrarım ben yinee... :KK3:

bak simdi!.. bence sen ivedilikle bi test yap şekercim. madem günün geçmiş.sona da bize haber ver..hadi hayirlisi...

bak simdi!.. bence sen ivedilikle bi test yap şekercim. madem günün geçmiş.sona da bize haber ver..hadi hayirlisi...

emin degilim cnm..son üç sat tarihlerime göre pazar gününden sonra test yapmayi planliyorum..ama bu ay biraz fazla ümitliyim, aslinda sadece bir his bu...ama bilinmez tabi ki!

tabi ki haber veririm kizlar yerimseniben

X