Ocak-şubat Ayini Bekleyenler Hadi Buraya Yazalim

E.L.XIX.F.T.G.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
370
3
KIZLAR HADİ TARİHLERİMİZİ YAZALIM BURADAN TAKİP EDLİM İNŞALLAH HEPİMİZE 2008 UĞURLU GELİR :teytey::teytey::teytey:

Ben 14 Ocakta bekliyorum. Bu 3. ayim, insallah adetim gelmez. Bu ay hamile kalmayi cok istiyorum, Eylül gibi dogsun diye, ama hayirlisi ne zamansa o zaman olsun...

eeeee ama sen yazmamissin tarihini?

YA EVET YAZMADIM ÇÜNKÜ BENİM İNANILMAZ FARKLI OLUYOR MESELA ARALIK AYINDA REGLEM LEKE OLARAK 25 GİBİ LEKELENMEYLE BAŞLADI SONRA 2 GÜN ARA VERDİ GENE LEKE OLARAK GELDİ YINE 28 İNDE BAŞLADI 31 İNDE BİTTİ BEN OCAK AYINDA NE ZAMAN REGLE OLACAĞIMI BİLMİYORUM AÇIKCASI BANA YARDIMCI OLABİLEN VARSA BİŞEY SÖYLESİNklava:klava:

Herkese Selamlar Ve Umarim Rabbim Hepimize Hayirlisiyla Yardim Eder ,benim Beklediğim Tarih 7 Ocak Hadi Hayirlisi.

Arkadaşlar benimkide 11 ocak.Allah tüm isteyenlere hayırlısıysa nasip eder inşallah.Ümidinizi kaybetmeyin çünkü YOKTAN VAR EDEN ALLAHTIR.

slm kızlar ikinci gebeliği bekliyrum kistten dolayı regl dönemlerim düzensizleşmişti ilaçla düzene girdi 2 ocakta regl oldum inş. 30 ocakta olmam ve hepimiz hamiş oluruz

kızlar benımkıde 22 ocak canım benımde dördüncü ayım inşallah olmam diycem bu ay pek kafaya takmamaya çalışıyom ama yınede olmuyo hayırlısı neyse....

benim zaten 12 gündür gelmiyor :) ama kan testi dışında tüm testler negatif diyor kan testini pazartesi yaptıracam. bakalım bu ay gelirse ben de tarihini yazacam tabi şubat için :)

merhaba bende aranıza yeni katıldım :1rolleyes:benimde 6 ocak. 11 kasımda bir düşüğüm oldu 4 haftalıktı.kendi düştü kürtaja gerek kalmadı. Doktor bir adet bekle yeter demişti bekledik inşallah bu ay hamileyimdir. Ama hiç belirtim yok pekte ümitli değilim.:sm_confused:

Allah herkesin gönlüne göre versin

20 ocak benimde kızlar hadi hayırlısı bakalım
adetttttttttttttt olmakkkkkkkkkkkk istemiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:)

Aynı tarihte benim de 4 haftalık 1 düşüğüm oldu. Ben de geçen ay korundum ve buay tekrar çalışmalara başladık. Tutmazsa 20 Ocak gibi regli olmam gerekiyor...
İnşallah bu ay hepimiz kimyasal falan değil ciddi ciddi hamiş kalırıza.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…