Ocak-şubat Ayini Bekleyenler Hadi Buraya Yazalim

benimde 19 ocak ve bu ay bende regl olmak ıstemıyorum. inşallah bu yıl hepimiz bebişlerimizi kucagımıza alırızzz

benim zaten 12 gündür gelmiyor :) ama kan testi dışında tüm testler negatif diyor :KK43: kan testini pazartesi yaptıracam. bakalım bu ay gelirse ben de tarihini yazacam tabi şubat için :)[/QUO

benimde 10 gün geçti canım hiçbir belirtim yok ve yaptığım 2 idrar testide negatif çıktı ne olacak sonum diyorum adetim gelirse yazarım inşallah

benimde 4 ocak yani bugün gelmesi gerek ama yok dha bişey bakalım 1 kaç gün daha geçerse şühhelenebilirim daha çok erkenn zaten 2 ay önce bebişimi kaybettim yeni yeni denemelere başladık belki hemen tutmazzz ama sizlerden dua bekliyorum inşallah bukez bebeğim sağlıkla gelir ve tüm isteyenlere Rabbim verir.AMİNN

kızlar benimde günüm 11 ocak ama içimden hamileymişim gibi hissediyorum 2 gün önce bir iki damla kan geldi.bebek tutunurken gelirmişya acaba omuydu diyorum bu ay 2. kez klomen kullanmıştım ve 3 tane yumurtam oluşmuştu.olcak gibi hissediyorum ne olur dua edin kızlar

12 ocak benim tarihim. ben de geçen ay klomen kullanmıştım ve çatlatma iğnesi olmuştum. sonuç hüsraaann. çok umutlanmıştım hatta 3 günüm geçmişti, hayal kırıklığım fazlasıyla oldu tabi. bu ay hiç bişey kullanmadık önümüzdeki ay yine klomen ve iğne deniycez. tedavi yok ya bebiş de olmuycak gibi hiç kafama takmıyorum. bir süpriz yaparsa tabi çok mutlu olurum. inşallah herşey istediğimiz gibi olur.

merhaba benim 10 ocak. klomen ve çatlatma iğnesi sonucu 1 tane yumurtam olmuş 26 mm.nasipse tutar insallah.

kızlar benimde 20 ocak inşallah allah izin verirse buraya regl tarihini yazan bütün anne adaylarına allah güzel sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah en kısa zamanda bizlerde buraya bende hamileyimmmm diye yazarız

X