Ocak ayında aşılama olanlar?

Kızlar ben yenı uyeyım rıca etsem konu acmakta bana yardımcı olurmusunuz lutfen.Nerden nasıl acılıyo bulamadım

Klomen ile birlikte yumurta geliştirme iğnesi vermedi mi ben beş gün klomen birde fostimon kullandım ondan sonra yumurta gelişimine göre çatlatma iğnesi vuruluyorsun 36 saat sonra aşılama gerçekleştiriyorlar ama ilaçlı olanı bilmiyorum canım

Merhaba canım adetin 5. Günü doktora gittim ben 5 gün femera kullandım 3 gün ara ver dedi doktora ara verdim 13. Gün kontrole gittim ve iki yumurtam oluşmuştu biri 22mm biri 12 mm, 22 mm olanı çatlattılar o gün. Ertesi gün de aynı saate aşılama yaptılar hiç korkulacak birşey yok yarın 5. Günüm hala da normal hiç bir şey hissetmiyorum ama dikkat ediyorum ayrıntı sormak istersen yazabilirsin

Canım yanacak mı ne olcak diye düşünme benim hiç yanmadı çatala oturuyorsun vajinayı genişleten bir alet sokuyor içeri gazlı bezle temizliyor ince bir hortum uzatıyor içeri hortum ucundan spermi enjekte ediyor 2 dakika sürmüyor bile yarım saat uzanıyorsun sonra Rabbim isteyen herkese nasip etsin bana da dua edin tutsun aşılamam

İnşallah tutar hayırlısıyla canım ben de çok heyecanlıyım yarın gonal f kullanmaya başlayacağım inşallah hayırlı haberler alırız hepimiz

Kızlar yarın aşılamam var mesajımı görenler rica etsem benim içinde dua eder misiniz ne zamandır uğraşıyorum ilk aşılamam şuan 2 tane sağlıklı yumurtam varmış sonuç nasıl ilerler heyecanlıyım üç gündür de çok ağrıyor kasığım inşallah sağlıklı yumurtalardır ve bitmek bilmeyen çabam son bulur çok yoruldum

Canım İnşallah hayırlısıyla tutar Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah bu acılar güzel şeylerin başlangıcıdır inşallah

Canım İnşallah hayırlısıyla tutar Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah bu acılar güzel şeylerin başlangıcıdır inşallah
Amin çok amin 2,5 yıldır uğraşıyorum kimyasal gebelik geçirdim üzerine tabi kendimiz doktor kontroluyle şuanda ilk tedavimiz aşılama tahim filmide çekildim bi sorun yok dendi sadece eşimde sürekli idrar yolu enf çıkıyor ve sperm ileri hızı düşüyor anlamadım gitti ya şuan düzeldi tekrar artık yarın aşılamayla son olsun diye dua ediyorum

Olmazsa da ümidini kesme denemeye devam et kader gayrete aşıktır biz gayret edelim bizim olan bize gelecektir

Evet el mahkum istiyorsak gayret edeceğiz tabiki zaten şansım %15-20 olmama ihtimalide çok yüksek ama umut işte tuhaf hissediyorum
Kötüyü düşünme iyi düşün kötüyü düşünürsen onu çağırırsın olumlu düşün yani ne olumsuz ne olumlu düşün ortada kal olmazsa üzülme vardır bunda bir hayır de olursa da sabret şükret İnşallah hayırlısıyla olur

Rabbim gönlüne göre versin İnşAllah canım benim Şuan stres yapcak birşey yok bence yapıldıktan sonrası daha stresli beklemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…