Ocak ayında aşılama olanlar?

Aminnnn hepimiz hakkında hayırlısı olsun inşaallah
Konudan bağımsız bşy sormak istiyorum. Yeni üyeyim burayı pek bilmiyorum. Bu isim yazılan yerin yanındaki kısım mesela siz H&B yapmışsınız oraya nasıl yazı yazabilirim

Konudan bağımsız bşy sormak istiyorum. Yeni üyeyim burayı pek bilmiyorum. Bu isim yazılan yerin yanındaki kısım mesela siz H&B yapmışsınız oraya nasıl yazı yazabilirim
Canım yukarıda mesajların yanında senin resminin olduğu yer var ya oraya bas hesap detaylarına gir aşağıda özel başlık yeri var oraya istediğini yazabilirsin

Arkadaslar bende sali gunu rahim filmi cekilicem amh sonucumu bekliyorum eger bir sikinti varsa doktor asilamaya gececek. Amh dusukse asilama sansi dusuk mu oluyor ?

Bende oldum 8 gün oldu klomen ve fostimon kullandım beş tane yumurtam gelişmişti her biri 20 22 cm olmuştu doktorum çatlatma iğnesi vurmadı hepsi birden çatlarsa çoklu gebelik olabilir kendiliğinden bir iki tane çatlamasını bekleyeceğiz dedi aşılamayı oldum 4. Gün çok şiddetli baş dönmesi ve mide bulantısı yaşadım kasıklarımda batmalar oluyor ilacın etkilerinden olabilir mi acaba ilk aşılamam 1 buçuk yıllık evliyim 1 yıldır tedavi görüyordum pkosluyum…

İlacın öyle yan etkileri oldugunu duymuştum canım belirtiler için çok erken şu an en az 2 hafta geçmesi gerekiyor inşallah tutar senin de çatladı mı acaba evde ovülasyon testi yapsaydın sende

İlacın öyle yan etkileri oldugunu duymuştum canım belirtiler için çok erken şu an en az 2 hafta geçmesi gerekiyor inşallah tutar senin de çatladı mı acaba evde ovülasyon testi yapsaydın sende
Test yapmadım sadece beklememi söyledi doktorum son kontrolden sonra aşılamayı yaptı işte bugün 8 gün oldu aşılamadan sonra eşimle birlikte olmamı söyledi günler verdi hangi gün ilişki olması gerektiğini hemşire aşılama tutmasa bile doğal tutar belki yumurtalarım çok güzel gelişim göstermişti doktorum baya şaşırmıştı

Ayyyy maşallah canım çok sevindim senin adına İnşallah aşılama olmasa bile normal şekilde olmuştur inşallah hayırlı haberlerle gel

Test yapmadım sadece beklememi söyledi doktorum son kontrolden sonra aşılamayı yaptı işte bugün 8 gün oldu aşılamadan sonra eşimle birlikte olmamı söyledi günler verdi hangi gün ilişki olması gerektiğini hemşire aşılama tutmasa bile doğal tutar belki yumurtalarım çok güzel gelişim göstermişti doktorum baya şaşırmı
Ayyyy maşallah canım çok sevindim senin adına İnşallah aşılama olmasa bile normal şekilde olmuştur inşallah hayırlı haberlerle gel
inşallah canım rabbim hepimize nasip etsin gerçekten çok zor süreçler burayı sürekli okuyorum birazda olsa bana umut oluyor o yüzden artık bende danışmak istedim hep buraya birgün hamile olduğumu bende birilerine umut olurum diye yazmak istiyorum rabbim tüm isteyen herkese nasip etsin

İyi akşamlar arkadaşlar banada yardımcı olur musunuz. Ben aşılama konusunda bı hikgim yok 2 buçuk yıllık evliyim 2 defa kimyasal gebelik geçirdim, 2 defada femara kullandm sonra ovitrelle ( yumurta çatlatma) iğnesi vurundum olmadı. Çankırı'da yaşıyorum.burann hastanleri yetersiz olduğu için Ankara'ya sevk ettiler ordada sil baştan bı kontrole aldılar rahim en son rahim filmi çekindim sonra âdetin ikinci günü gel dediler gittim vajinal muayene yaptılar ve hormonlara baktılar. ve ilaçlı aşılama yapacaklarıni söylediler klomen verdiler 5 gün kullan tekrar gel dediler ve yarın gidecem. . Stres yapıyorum birde klomenin etkisi galiba kasıklarımds ağrı var .Ne olacagi hakkında bilgim yok kizlar yardımcı olur musunuz? Bu ilaçlı aşılama süreci nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…