Ocak ayında aşılama olanlar?

Aşılama yaptıralı 13 gün oldu göğüs ağrım dışın da hiç bir belirtim yok test yapmaya da çekiniyorum
Doktor 14. Gün test öneriyorlar içini ferah tut canım inşallah tutmuştur belirti hissetmeden de hamile kalan varmış çok kafayada takma canım emin ol hiçbirşey sağlığımzdan önemli değil rabbim geciktiriyor ise güzelleştiriyordur rabbim yardımcın olsun emeklerini boşa götürmesin inşallah

Bu sabah peçeteyle silince leke geldi benim adet olmadan önce hep leke gelir sanırım bu ay da elendim

Her şeyin hayırlısı Rabbim vermese yapacak hiçbirşeyimiz yok Allah isteyen herkese nasip etsin inşaallah
Senin için yazılmışsa, olacaktır. Rabbim bu ay yazdaydı emin ol her ne olursa olsun olurdu canım benim Hakkında hayırlı olan olsun İnşAllah benim 4 sene oldu Allahtan ümidini hiç kesme şuan benimde 6. Günüm aşılamamda nasipse olcak değilse olmuycak. Evet nefis istiyor olsun bu güzel duyguları hepimiz tadalım illa bir gün tadacağız İnşAllah

Rabbim yardımcın olsun inşaallah senin tutar,ben de 4 yıllık evliyim 2 yıl vajinismus çektim sonrasın da çatlatma iğnesiyle hamile kaldım bebeğimi kaybettim şimdi yine umut için de emek veriyorum bizim de sınavımız buymuş demk ki Allah hepimizin yardımcısı olsun

Merhaba kızlar aşılama dönemine geçmiş bulunmaktayım
Ocak ayında aşılama yaptıracak olan varmı bilgi paylaşımı yapalım beraber
Merhaba ben dün gonal-f başladım sanırım haftaya aşılama işlemi yapılacak. Bu 2.aşılamam olacak 4 ay önce kist ameliyatı oldum bakalım hayırlısı herkes için

Merhaba ben dün gonal-f başladım sanırım haftaya aşılama işlemi yapılacak. Bu 2.aşılamam olacak 4 ay önce kist ameliyatı oldum bakalım hayırlısı herkes için
Amin inşallah canım gonal f daha etkili diyorlar yumurtalık için ve bu iğne sonrası gebe kalanlar da epey fazla inşallah sende hayırlı haberler alırsın..
Bana doktor gonal f aldırdı ama muayene sonrası klomenle başlattı anlamadım oda kasık batması yaptı yan etki mi bilmiyorum

Amin amin İnşAllah Rabbim kolaylaştırsın İnşAllah

Senin yumurtaların için uygun olanı vermiştir canım o batma normal çünkü dışarıdan verilen bir ilaçla büyüyor yumartaların her şey yoluna olur inşallah hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…