Ocak ayında aşılama olanlar?

Kusura bakmayın mesajınızı yeni görüyorum bazı nedenlerden dolayı giriş yapmamışım eş olarak yoktu bende PCos sendromu vardı evlenmeden önce vardı ilaçsız adet olamıyordum evlendim tedavi olmaya heman başladım 1 buçuk yıllık evliyim ilk aşılamam oldu tuttu çok şükür ikiz gebelik olarak tuttu ama malesef biri gelişmediği için bebek yok çok şükür diğeri sağlıklı Rabbim sizlerede nasip etsin inşallah hayırlı zamanda
Merhaba öncelikle hayırlı olsun İlk aşılsmanız mıydı? Bide bir probleminiz var mıydı çift olarak. Ben de bu ay yaptırıyorum çok heyecanlıyım, darısı başıma inşallah

Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bende 23 yaşındayım ilk aşılamam oldu ve tuttu çokşükür Rabbim isteyen herkese sağlık ile nasip etsin inşallah
Cok sağolun kızlar kan testi yaptırdım sonucum pozitif cıktı daha cok yeniymiş 23 yaşındayım

Estağfurullah. Teşekkürler cevabınız için. Maşallah Peki kaç yumurta ile ikiz gebelik olarak başlamıştı. Bende beş yumurta büyüdüğü için aşılama iptal oldu

Canm merhaba ikiz oldugunu ne zaman öğremdim birde kan sonucun kac cıktı

Estağfurullah. Teşekkürler cevabınız için. Maşallah Peki kaç yumurta ile ikiz gebelik olarak başlamıştı. Bende beş yumurta büyüdüğü için aşılama iptal oldu
Aşılama oldunuz mu biraz geç cevap verdim yine durumlardan dolayı üç yumurtam oluştu ama ben çetletme iğnesi vurulmadım doktorum vurmayalım dedi çoğul gebelik riskine karşı kendiliğinden çatlamasını bekleyeceğiz dedi iki gün sonra aşılamayı oldum daha ikiz gebelik oldu ama biri sağlıksız olduğu içindeki çocuk var

Malasef geçen ay fazla yumurta olduğu için dr sıcak bakmamıştı. Bu ayda da düşük dozla başlandı aynı durum olmasın diye bu defa da hem geç hemde az yumurta oldu ama çarşamba olacak nasipse

rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah mikroçip ile yaptınız ilk aşılama miydi bende yeni yaptım 5 günüm hala ağrım var sizin süreç nasıl geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…