Ocak ayında aşılama olanlar?

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :) Hangi hastanede tedavi görüyordunuz acaba

İnşallah hayırlısı olur bende şimdi oldum aşılama inşallah hayırlı sonuçlar alırız duphaston verdimi sana

İn şa Allah tutar canım.Kaç yumurtayla yaptı ve sonra ne önerdi doktorun?
Canım valla bilmiyorum ki yaa devlet hastanesi ya pek umursamıyor sağdaki yumurtalarım gelişmemişti pek 11 mm vardı bitane solda 15 18 boyutlarında 2 tane vardı ne olur bilmiyorum duphaston verdi kullan bunu bitince gebelik testi yap dedi bakalım

Benimki özelde o da pek ilgili diğil..sabırla beklicez

Kızçeler bende aşılamamı oldum şimdi Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin

İnşallah hayırlısı olur bende şimdi oldum aşılama inşallah hayırlı sonuçlar alırız duphaston verdimi sana
Hadi hayırlı sonuçlar alalım inşallah bende 1 hafta önce aşılama oldum haftaya bugün kan verecem inşallah pozitif sonuç alırız hayırlısıyla

Merhaba kizlar. Bende hafif pcosluyum, kilo sorunum var. 4 ay klomen tedavisi kullandım. Yumurtalıklarım cevap veriyor ama hamile kalamadim. Şubat ayında aşılama yaptıracam inşallah. Sizce ihtimalim var mı?

Merhaba kizlar. Bende hafif pcosluyum, kilo sorunum var. 4 ay klomen tedavisi kullandım. Yumurtalıklarım cevap veriyor ama hamile kalamadim. Şubat ayında aşılama yaptıracam inşallah. Sizce ihtimalim var mı?
Rabbim ol derse olur canım bende senin gibiyim bugun asılama oldum bekliyorum kilo önemli faktör ama benim arkadaşım zayıf onda da tutmadı nasip işi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…