Ocak ayında aşılama olanlar?

Ben hiç sağ sol sormadım ve demedi..ama bir sürü dedi var..valla bu kadar yumurtayla tutmazsa
Evrak verdi bana randevu yerine vermem için onun üstünde yazıyordu pkos var bende pyüzden gelişmedi pek herhalde inşallah tutar canım pozitif düşün bu zamanlar çok önemli mutlu olacağın şeyleri yap kafanı dağıt test yapma 13. Güne kadar direk kann vermeye git bence ben öyle yapmaya düşünüyorum

Anladım canım.Ayy ama ben 13 günde test yapıcam..kan vermeğe riskli diğilim..zamanında o kadar kan verdim bekledimki..o heyacanı çok yaşadım..test daha iyi..

Anladım canım.Ayy ama ben 13 günde test yapıcam..kan vermeğe riskli diğilim..zamanında o kadar kan verdim bekledimki..o heyacanı çok yaşadım..test daha iyi..
Orası da doğru tutabilirsek kendimizi tabiii ama bende 2.5 senede bir sürü test yaptım çok üzüldüm ne yaparım bilmiyorum ogün gelsin bakıcam

Selam herkese. Ben de dün aşılama oldum, sağda 2 tane 20-21 mm yumurtam vardı solda bir tane 14 mm vardı ama ona küçük dedi sağdakilere odaklanıcaz dedi doktor. Gece iğnemi göbeğimin sağından vurmamı istedi o taraftan hızlı etki etsin diye. İlk kez aşılama yaptırdım inşallah tutar

İnşallah canımmm inşallah hayırlısıyla tutar bende Çarşamba olacağım nasipse.. benim soldakiler büyümüş benimde sola yapmam daha sağlıklı olur değil mi

Bu da benim aşılamanın 9.günü testim arkadaşlar. Erken ama dayanamadım. Yazılı olan sabahtan 10 dk, yazısız olan aynı testin akşama kadar beklemiş hali. İnşallah herkes umduğuna kavuşur.

Eklentiler

• FD8634A5-6B99-42DD-A71F-0312F1978019.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 36
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…