Ocak ayında aşılama olanlar?

Ben ilk aşılamada 8.gün normal test yaptım tek cizgiydi 11. Gün kan testi yaptım değer düşüktü sonra psikolojik olarak çok kötü oldum bunda ayın 30 una kadar beklicem zorda olsa beklicem

Ben ilk aşılamada 8.gün normal test yaptım tek cizgiydi 11. Gün kan testi yaptım değer düşüktü sonra psikolojik olarak çok kötü oldum bunda ayın 30 una kadar beklicem zorda olsa beklicem
Bende geçen ay 17. güne kadar yapmadım. 17. gün evde test negatif çıktı sabahına regl oldum. Bu defa testi daha erken yapmaya karar verdim.

İkimizde tam tersini yapicaz desene bu sefer Allah yüzümüzü güldürsün inşallah canım sende ağrı belirti falan var mı

Zaten aşılamadan sonra ilişki öneriyor..ama önceden ilişkinin olmaması bence daha iyi..aşılama yaparken sperm kaliteli olsun diye
Bende öyle düşünüyordum ama bu doktor böyle dedi hayırlısı olsun ne yapalım 18 mm benimki küçük gibi geldi ama bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…