Ocak ayında aşılama olanlar?

Anladım canım herşeyin hayırlısı inşallah normal yol ile olmuşsa inşallah tekrar hamile kalacaksın için ferah olsun rabbiminizni ile

Doktor kataterle rahim içine giriyor ya ondan olmasın burda ben bikac kez okudum senin gibi olan kahverengi kırmızı gelen yanlış hatirlamiyorsam bence bikac gün daha dur hala geliyorsa doktoruna bir danış derim
Bu gün kırmızı yok bir tek kahvererengi oluyor..o da sanki azalmış..yine takip edicem..ama bence kataterden öyle oldu başka bir şey aklıma gelmiyor

Anladım canım herşeyin hayırlısı inşallah normal yol ile olmuşsa inşallah tekrar hamile kalacaksın için ferah olsun rabbiminizni ile
1.5 senede kendim kaldım bende sıkıntı zor hamile kalıyorum takviyeler sayesinde oldu.İn şa Allah çok umutum var canım

Arkadaşlar Perşembe aşılama oldu akşam cumartesi yani dün ilişki istedi doktorum ama eşim yorgundu ilişki olmadı sizce bugün olsa geç mi kalmış olurum yani gebelik olmaz mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…