Ocak ayında aşılama olanlar?

Merhaba kızlar aşılama dönemine geçmiş bulunmaktayım 🤚🏼
Ocak ayında aşılama yaptıracak olan varmı bilgi paylaşımı yapalım beraber 😌🌸🌺
Ben de 13 Ocak'ta ilk kez aşılama yaptırdım. Sebebi bilinmeyen infertilite eşimde de bende de bir sağlık problemi görünmüyor ama iki buçuk yıldır bebeğimiz olmuyor.😭 Dün aşılamanın 9. günüydü test yaptım negatif çıktı ama doktor yorumlarında 9.gün olumsuz çıkar diyor. Bugün 10.gün acaba test alsam mı,almasam mı diye içim içimi yiyor. Kasık ağrısından çok Alt karın ağrım var tam iki kasık ortası elimi bile değsem ağrı var. Fakat göğüslerimdeki ağrı adet dönemi ağrısı gibi çok korkuyorum yaa Allah'ımin da izniyle bu sefer olsun. Sizdeki belirtiler nelerdi? ALLAH'IM HAYIRLI BEDENEN RUHEN FİZİKEN SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP ETSİN HEPİMİZE!🤲🤲

Bugün erken gebelik testi yaptım malesef negatif canım olsa çıkardı 🥺
Benim de dün testim negatif çıktı ama umudumuzu kesmeyelim 9.gün negatif çıkar diyorlar ki ben umudum yok diye 10₺lik bir test ile yaptım. Bu cuma kan testi yaptıracağım. Allah'ımın izniyle hayırlı, sağlıklı bir gebelik haberi alacağım. Kendini inandır diyorlar ya biraz öyle yapıyorum. Hacet duasını 100 defa oku ve bir de Bismillahirrahmanirrahim Ferdun Hayyun Kayyumun Hakemin Adlün
Kuddüs'ün asa rabbüna en yübdi lenaa hayraa duasını oku. Şerleri hayra çeviren bir dua sabah 19 akşam 19tane diyorlar ama daha fazla okusam bence daha iyi olur.Ben öyle yapıyorum. Allah'ım bizi de bütün bekleyenleri de bebek haberi ile mutlu etsin.Aminnn 🤲🤲

Bugün erken gebelik testi yaptım malesef negatif canım olsa çıkardı 🥺

Ben de 13 Ocak'ta ilk kez aşılama yaptırdım. Sebebi bilinmeyen infertilite eşimde de bende de bir sağlık problemi görünmüyor ama iki buçuk yıldır bebeğimiz olmuyor.😭 Dün aşılamanın 9. günüydü test yaptım negatif çıktı ama doktor yorumlarında 9.gün olumsuz çıkar diyor. Bugün 10.gün acaba test alsam mı,almasam mı diye içim içimi yiyor. Kasık ağrısından çok Alt karın ağrım var tam iki kasık ortası elimi bile değsem ağrı var. Fakat göğüslerimdeki ağrı adet dönemi ağrısı gibi çok korkuyorum yaa Allah'ımin da izniyle bu sefer olsun. Sizdeki belirtiler nelerdi? ALLAH'IM HAYIRLI BEDENEN RUHEN FİZİKEN SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP ETSİN HEPİMİZE!🤲🤲
Canım bende 14.günü beklemelisin diğer türlüsü seni yorar ve üzer oluruna bırak sabret🌺

Kızlar bugun doktora gittim sağ da ki yumurtalarım gelişmemiş solda 15 ve 18 mm yumurtalar var bu gece 12 de çatlatma iğnesi olucam Çarşamba da aşılama nasipse Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

Dileyen herkesin sağlıkla yavrularına kavuşması duasıyla Merhaba. Geçen ay yapılan aşılama başarısız oldu. 2. aşılamam ise 13 ocak çatlatma iğnesi, 15 Ocak aşılama şeklinde. Duanızda beni de eklerseniz sevinirim.

Dileyen herkesin sağlıkla yavrularına kavuşması duasıyla Merhaba. Geçen ay yapılan aşılama başarısız oldu. 2. aşılamam ise 13 ocak çatlatma iğnesi, 15 Ocak aşılama şeklinde. Duanızda beni de eklerseniz sevinirim.
Tabikii canımm Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin..🌺 belirtin varmı az kalmıs sonuca 😊

Hayır bir belirtim yok. Ama ümidim var. pozitif olmaya çalışıyorum önceki negatif olunca daha bi stres oldu üzerimde. Senin durumun nedir?
Bu mübarek üç ayların hürmetine Rabbim en hayırlı zamanda nasip eylesin inşallah. Çarşamba günü aşılama yapılacak nasipse heyecanla bekliyorum ben de 😊

Ay kuzum benim de ikinci aşılama ve bende 15 Ocak ta oldum aynı günde olmuşuz rabbim ikimizinde ikinci şansında yüzümüzü güldürür inşallah

Bu mübarek üç ayların hürmetine Rabbim en hayırlı zamanda nasip eylesin inşallah. Çarşamba günü aşılama yapılacak nasipse heyecanla bekliyorum ben de 😊
inşallah hepimiz güzel sonuçlar alalım arkadaşım.
Ay kuzum benim de ikinci aşılama ve bende 15 Ocak ta oldum aynı günde olmuşuz rabbim ikimizinde ikinci şansında yüzümüzü güldürür inşallah
inşallah güler yüzümüz. hiç test yaptın mı evde?

X