Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

Bende Ankara’dan. Bugün adet oldum. Hastaneyi aradım da beni arayacaklarını söylediler. İlk muane için adetli adetsiz fark eder mi
ilk görüşmede farketmiyo. zaten şuan senden rahim filmi kan tahlilleri falan istiycekler. aradıklarında söylerler hatta gelirken bunları getir diye. kan tahlillerini istiyolar ilk görüşmede. ama yakın zamanda çekilmiş rahim filmindr olursa işlerin daha hızlı ilerler

İlk muane ediyorlar mı? Seni de bunalttım bu arada çok teşekkür ederim. Rahim filmi çekilmiştim ama elimde görsel olarak yok ama sorun yok demişti doktor . Sence ister mi yenisini. Sen nasıl karar verdin nerden duydun

benim eşimin iki arkadaşıda gitmiş bu doktora onlar önerdi. rahim filmi bence son 6 ay içinde çekilmiş olsun isterler ama sen yinede bi sorarsın. İlk gittiğinde çok hatırlamıyorum muayene etmişmiydi ama etmişti sanki ya rahim filmi raporun varmı peki

benimde kayınvalidem yanımda o yapıyo işte evdeki işleri ben bişe yapmıyorum.
En güzeli canım birinin yardımcı olması yoksa bi tık zor oluyormus
oooh mis Allahın izniyle hayırlısıyla hepimiz pozitif görürüz inşallah
Aminnn
Benim 8 şubat
Idrarda negatif görmemek için yapmıyorum bende inşallah geç tutunma falandır gününde pozitif alırsın inşallah

İlk gittiğimde benim yumurtaliklarim ne durumda diye bakıp histeroskopi önermişti bebek daha iyi tutunur diye

Ne kadar süre gittin sen de bu aşamaya geldin? Rapor ne demek rahim film rapor ? Kusura bakma bilmediğim için soruyorum. Eşinin arkadaşı da olumlu sonuç almış mu ya da memnun kalmışlar mı? Sen memnun musun

benimde 8 şubat bekliyoruz bakalım inşallah güzrl olur herşey

Ne kadar süre gittin sen de bu aşamaya geldin? Rapor ne demek rahim film rapor ? Kusura bakma bilmediğim için soruyorum. Eşinin arkadaşı da olumlu sonuç almış mu ya da memnun kalmışlar mı? Sen memnun musun
tabi onlar olumlu sonuç almış ve çok memnun kalmışlar. Rajim filmini çeken doktor birde film ile ilgili açıklayıcı bi rapor yazıyo veriyor film ile beraber. elinde film yada rapor yoksa isterler kesin. bütün tahlillerin tamamsa adetin ikinci günü gidiyosun yumurtalar için ilaca başlıyosun 10-15 gün sonra toplama yapılıyo. sonraki adetindede herşey normalse transfer için ilaçlar başlanıyo. o da bi 2 hafta falan sürüyo işte. sonra transfer

histereskopi 3.de banada yapılmıştı ve tutmuştu cidden

Ayy insallahhh sen böyle söyleyince içime umut doğuyor hep Allah razı olsun

Ne demek Allah hepinizden razı olsun. burda konuşuyoruzda biraz kafamız meşgul oluyo bişeylerle
Gün sayar oldum ya vakitte geçmiyor sanki ne yapacağımı şaşırdım
Bir de bisey soracağım uyku düzenin bozuldu mu
Ben normalde kafamı yastığa koyar koymaz uyuyan insanım ve gece asla uyanmam deliksiz uyurdum
Transferden sonra uyku düzenim bozuldu uyuyamıyorum geç dalıyorum geceleri sürekli uyanıyorum

vallahi bende aynıyım ya. normalde top patlat uyanmam. ama gece bi uyanıyorum 2 buçuk gibi bir daha zarzor uyuyorum ya

Cidden öyleyim ya bende
Akşam tv karşısında gözlerim kapanıyor hemen yatmaya gidiyorum uyku çoktan uçup gitmiş uyumayı çok özledim
Aynı yaaaa çıldırcam bide uyurkende dikkat ediyim ani hareket etmiyim diye düşünüp uyuyorum. o yüzden herhalde ya anlamadım

Aynı yaaaa çıldırcam bide uyurkende dikkat ediyim ani hareket etmiyim diye düşünüp uyuyorum. o yüzden herhalde ya anlamadım
Hahahahah evett aman bisey olmasın diye dümdüz yatıyorum sırtım her yerim uyuşuyor, araya yastık koyuyorum eşim yanlışlıkla elini ayağını atmasın diye aşırı temkinli olmak yoruyor insanı bu da iyi bisey değil herhalde

yaaa sorma. hep yüzüstü yatıp uyurum normalde yastığa sarılıp falan. şimdi öyle kütük gibi yatınca hiç hoş olmuyo çok su içiyrm lavaboyada kalkıyorum illa geceleri

yaaa sorma. hep yüzüstü yatıp uyurum normalde yastığa sarılıp falan. şimdi öyle kütük gibi yatınca hiç hoş olmuyo çok su içiyrm lavaboyada kalkıyorum illa geceleri
İnşallah bu zorlayıcı günlerin guzel meyvesini göreceğiz
Sen test günü sabahtan mi yaptiracaksin, birde benden hcg hariç progesteron testi de istediler

İnşallah bu zorlayıcı günlerin guzel meyvesini göreceğiz
Sen test günü sabahtan mi yaptiracaksin, birde benden hcg hariç progesteron testi de istediler
bana söylemediler vallahi öyle bişe. ben sadece gebelik testi yaptırcam. ama erken yaptırırım çünkü o gün serumlarımda var. sonuca göre taktırcam serumu

Çok teşekkür ederim inşallah sen güzel haber alırsın sonra da bize vesile olursun İlaç ismi ne klomen mi tiroit engel olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…