Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

vallahi bende bilmiyrm yarın sağlık ocağına gidicem iğneye diyorum bide kan tahlilimi yaptırsam çıkarmı acaba bişe
Ayy yok yok yaptırma totem yapalım gününde öğrenelim, şimdi yaptıysan geç tutunmus olsa değeri düşük olsa test gününe kadar kendini yiyeceksin stresten bosver bence

Ayy yok yok yaptırma totem yapalım gününde öğrenelim, şimdi yaptıysan geç tutunmus olsa değeri düşük olsa test gününe kadar kendini yiyeceksin stresten bosver bence
doğru diyosun ya öyle yapmak en iyisi. hayırlısyla pozitifi görürüz inşallah ya

aynen bendede dünden beri var bel ve göğüs ama olur diyolar zatn. büyük ihtimal iğnelerden. çünkü olsa bile belirtiler için çok erken

doğru diyosun ya öyle yapmak en iyisi. hayırlısyla pozitifi görürüz inşallah ya
Galiba dediğin doğru ya belirti değil yan etki hepsi

kesinlikle canım günümüzü bekleyelim ben inanıyorum çok güzel sonuçlar alacağız allahin izni ile

Galiba dediğin doğru ya belirti değil yan etki hepsi

kesinlikle canım günümüzü bekleyelim ben inanıyorum çok güzel sonuçlar alacağız allahin izni ile
inşallah ya inşallah hep güzel haberlerle yazarız tekrardan. senin yanında kimse varmı yardımedebilcrk bu dönemde

inşallah ya inşallah hep güzel haberlerle yazarız tekrardan. senin yanında kimse varmı yardımedebilcrk bu dönemde
Günde 2 saat kadar annem yardıma geliyor çamaşır ev süpürme yemek gibi yardımcı oluyor bana onun haricinde kendim yapmaya çalışıyorum olduğu kadar valla
Sana yardım eden biri var mı kendin mi yapıyorsun her seyi

benimde kayınvalidem yanımda o yapıyo işte evdeki işleri ben bişe yapmıyorum.

şimdi kimin test tarihi ne zaman ?
benimle aynı gün olanlar vardı sanırım. ben 7 şubat ama 31 ocakta dayanamayıp idrardan negatifi görmüştüm şimdi paşa paşa 7 şubat bekliyorum. günde 1 bardak havuç portakal suyu ve bol su içmeye çalışarak

sen pozitif çıkacaksın içimden hep öyle geçiyor
yaaaa çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin ama inşallah hepimizin yüzü güler hayırlısıyla. Rabbim isteyen herkeze hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. sizin yaş kaç. nerde yaptırdınız tedavinizi

Sorun değilse hangi il hangi hastanede yaptırdın canım? Doktor arayışı içerisindeyim şu an durumun nedir?
ben istanbul bahçeci umut tüp bebekte yaptırdm canım. cem çelik doktorumdu. ben memnunum tavsiyede ederim. siz nerde oturuyrsnz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…