Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

Çok teşekkür ederim inşallah sen güzel haber alırsın sonra da bize vesile olursun İlaç ismi ne klomen mi tiroit engel olur mu
çok ilaç kullandırılıo ama klomen yok. gonal-f veriyo yumurtalar için. İnşallah ya inşallah hepimiz güzel haberler için gelelim tekrar buraya. Rabbim hepimizin kucaklarını hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun inşallah. tiroit testi yaptırıyo ona göre ilaç veriyo. bende kullanıyorum

İlaçlar da ek ücretli değil mi? Bilmiyorum çok soru soruyorum. Tekrar kusura bakma. Sen ne ilacı kullanıyorsun kaç doz

İlaçlar da ek ücretli değil mi? Bilmiyorum çok soru soruyorum. Tekrar kusura bakma. Sen ne ilacı kullanıyorsun kaç doz
estağfurullah sor tabi. rapor alabilirsen fakültelerden ilaçlarda baya indirim oluyo ama alamazsan ilaçlarda en başından sonuna kadar olan hepsi 9-10 tutuyo. çok fazla ilaç var değişik değişik ve herkeze kullandırdığı dozlar farklı oluyo

bana söylemediler vallahi öyle bişe. ben sadece gebelik testi yaptırcam. ama erken yaptırırım çünkü o gün serumlarımda var. sonuca göre taktırcam serumu
Bana kağıt verdiler işaretlemisler ikisini bunları görmek istiyoruz dediler bakalım haber verirsin bana artık erken yaptıracaksin ya inşallah güzel haberlerle gelirsin
Ben özelde yaptıracağım daha çabuk çıkıyor ya sonuc birde progesteron hormonunu sağlık ocağı yapmiyormus

Rapor alamam herhalde şartları vardır. Allah gönlüne göre versin canım çok teşekkür ederim. İnşallah ben de bu ay hemen tedaviye başlarım. Güzel haberi bize de ver

yaaaa inşallah olumlu sonuçlarla döneriz ya. böyle düşündükçe bile geriliyorum çok

Rapor alamam herhalde şartları vardır. Allah gönlüne göre versin canım çok teşekkür ederim. İnşallah ben de bu ay hemen tedaviye başlarım. Güzel haberi bize de ver
yaaa inşallah birbirimize çok dua edelim. inşallah hepimiz güzel haberlerle gelelim ya. inşallah seninde tedavin çok kolay geçer. Rabbim gönlüne göre verir inşallah

Benim yaş 42 istanbulda florya Medical Park live gidiyorum 2. Denemem . Inşallah hepimiz çift çizgi ile mutlu olacagiz

Transferden 3 gün sonra pozitif çıksa mucize olurdu zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…