Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

Ben 4.gün dayanamadım yaptım sonra çok pişman oldum çok erkendi ve pozitif olması mümkün değildi ama yine de yıkılmıştım. Yeni topladım 2 gündür. Pazartesi sabah test yapılana kadar bekleyeceğim

Çok erken yapmışsın çıkmaması normaldir. Önce kana sonra idrara geçiyormuş. Ben evde yapmayı hiç düşünmüyorum. Aşılamada evde yaptım çift çizgi görmüştüm kendimi baya kaptırmıştım seviniyordum sonra kanda çıkmayınca büyük hayal kırıklığına uğradım. Ondan sonra karar verdim önce kan tahlili yapacağım

Aaa kimyasalım oldu acaba testte pozitif çıkınca yanılma olmuyor diye biliyorum çok büyük hayal kırıklığı olmuştur cidden çok üzüldüm , inşallah bu sefer doğru sonuçla mutlu olursun

Benimde test günüm 7 şubat cumartesi veya pazar evde kendim test yapmayı düşünüyorum ama yapmak da istemiyorum bi yandan da günde 2 bucuk litre su içiyorum doktor mutlaka iç dediği için akşamları meyve yiyorum yemeklerde de balık sebze et tüketmeye çalışıyorum

O zar zor elde edilen 5. Güne varmış o şimdiden şampiyon. Sanırım altın yumurtayı yakalamışsınız. Sonu hayırlı olsun . Kalitesini söylediler mi
İnşallah narinal nasıl mutlu etti beni söylediklerin. Aslında çok doğru o şimdiden şampiyon. Hiç böyle düşünemedim. İnşallah elimden kayıp gitmez. Hepimizin yüzü gülsün inşallah. 5 ba dediler yanlış hatırlamıyorsam

Benimde 27 ocak'ta aktarim oldu. 6sinda test günüm. Valla öle zor tutuyorum ki test olmamak icin. 2 kez üzülmek istemiyorum. Üzüleceksemde doktor sölediginde üzülürüm.

İyi akşamlar kızlar. Bende 27 ocakta transfer oldum. 5.gün embriyosu. Bu iki gündür ara ara karın ağrısı başladı bende sizde de oluyor mu

oh maşallah. inşallah hepimiz bu mübarek günler hürmetine güzel haberlerle dönerizz.
Hoşgeldin buarada

Selam arkadaşlar 31 Ocakta transfer oldum Rabbim hayırlısı ile sonuçlandırsın hepimizi Bu güzel Mübarek aylar hürmetine

Hoşgeldin sende canım. İnşallah rabbim hayırlısıyla güzel sonuçlar almayı nasip etsin hepimize ya. ne kadar çoğaldık ne güzel olduk böyle

Bnde 29 ocakta 5.gün dondurmuş transferi oldum bugün transferin 4.günü transfer gününü saymaZsak ama negatif çıktı moralim bozuldu

kııızzz hiç 4. gün test yapılırmı çıkmaz tabi. ben çok okudum ilaçlardan kaynaklı pozitif görüp negatif çıkan. biz rup olarak erken teste karşıyız herşey güzel olucak Allahın izniyle

Aynı tarihte ne çok aday varmış meğer benim de 27 ocaktı

Kaç olduk şimdi 5 mi artık sayamıyorum

Benimde 27 ocak'ta aktarim oldu. 6sinda test günüm. Valla öle zor tutuyorum ki test olmamak icin. 2 kez üzülmek istemiyorum. Üzüleceksemde doktor sölediginde üzülürüm.

ohh oh 6 kişimi olduk şimdi aman sakın test yapma moral bozmak yok. az kaldı zaten.

Az kaldı yaa napicaz bi yanım hemen o gün gelsin istiyor bi yanım istemiyor

vallahi bende öyleyim normalde test tarihim 8 şubat salı 12. gün ama 10. gün pazar test yaptırsammı diye düşünüyorum hep.
günaydın buarada hepinize güzeller

herkeze merhaba bende 28ocak 5.gun dondurulmus embriyo transferi oldum 9subat benimde test gunum.ama 7subatta kan vermeyi dusunuyorum

hayırlısıyla Rabbim yüzümüzü güldürür inşallah hepimizin vallahi 2 gün önce kan testi banada olur gibi geliyo

8 şubat salı istediler benden
Benim Dr. 10.gun test istedi yani benim son 3.5 gün kaldı
Ayyy çok az kalmış senin senin yerine çok heyecanliyimm
27 Ocak transferleri olarak iyi dirayetliyiz kimse idrarda bakmıyor ne güzel..aslında kendimi zor tutuyorum ama olumsuz olursa diye bı kaç gün daha moral bozmak istemiyorum
Kesinlikle ya maşallah hepimize böyle devam kızlar
Selam arkadaşlar 31 Ocakta transfer oldum Rabbim hayırlısı ile sonuçlandırsın hepimizi Bu güzel Mübarek aylar hürmetine
Hosgeldin ,hayırlısı olur inşallah
Bnde 29 ocakta 5.gün dondurmuş transferi oldum bugün transferin 4.günü transfer gününü saymaZsak ama negatif çıktı moralim bozuldu
Çok erken yapmışsın üzülme hiç daha erken sonuçta, bu yüzden günü beklemek en iyisi o güne kadar üzüntüden insan mahvolur
herkeze merhaba bende 28ocak 5.gun dondurulmus embriyo transferi oldum 9subat benimde test gunum.ama 7subatta kan vermeyi dusunuyorum
Hosgeldin merhaba hayırlı olsun inşallah güzel sonuçlar alirsin
Hayırlı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın az kalmış ogrenmene bize haber vermeyi unutma o gün baya heyecanlı

Kızlar öncelikle günaydın nasılsınız kendinizi nasıl hissediyorsunuz bugün
Ben dun gece adet olacakmış gibi bi karın ağrısı yaşadım yalan değil baya korktum olursam diye ama çok şükür bisey yok, aranızda hala sıcak basması yaşayan var mı durduk yere sicakliyorum terliyorum geceleri çok oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…