Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

Kızlar öncelikle günaydın nasılsınız kendinizi nasıl hissediyorsunuz bugün :KK200:
Ben dun gece adet olacakmış gibi bi karın ağrısı yaşadım yalan değil baya korktum olursam diye ama çok şükür bisey yok, aranızda hala sıcak basması yaşayan var mı durduk yere sicakliyorum terliyorum geceleri çok oluyor
Ben ilk üç gün durduk yere terliyordum. Sıcak basıyordu. Ondan sonra olmadı

Selam kızlar transferden sonra rapor aldınız mı ? Sürekli evde dinlendiniz mi. Bir yanım diyor ki çalışayım hem günler daha hızlı geçer, yoksa kendimi dinlerim sürekli bu da beni strese sokar. Diğer yanım dinlen nolur nolmaz diyor. Doktorum normal hayatına devam edebilirsin dedi.

Kızlar öncelikle günaydın nasılsınız kendinizi nasıl hissediyorsunuz bugün :KK200:
Ben dun gece adet olacakmış gibi bi karın ağrısı yaşadım yalan değil baya korktum olursam diye ama çok şükür bisey yok, aranızda hala sıcak basması yaşayan var mı durduk yere sicakliyorum terliyorum geceleri çok oluyor
Günaydın canm bnde bugün gece şiddetli adet ağrısı gibi ağrı ile uyandım iki defa benim geçen denemelerdede olmuştu hep inşallah bu seferde olumsuz degildir🤲

Selam kızlar transferden sonra rapor aldınız mı ? Sürekli evde dinlendiniz mi. Bir yanım diyor ki çalışayım hem günler daha hızlı geçer, yoksa kendimi dinlerim sürekli bu da beni strese sokar. Diğer yanım dinlen nolur nolmaz diyor. Doktorum normal hayatına devam edebilirsin dedi
ne iş yapıyosunki canım. yorucu bir iş değilse çalış bencede. yoksa evde insan düşünmeden saniye geçiremiyo

Ben ilk üç gün durduk yere terliyordum. Sıcak basıyordu. Ondan sonra olmadı
Benimde ilk üç gün baya olmuştu ama artık geceleri de olmaya başladı durduk yere böyle içim yanıyor gibi oluyor psikolojim bozuldu herhalde 😀
Selam kızlar transferden sonra rapor aldınız mı ? Sürekli evde dinlendiniz mi. Bir yanım diyor ki çalışayım hem günler daha hızlı geçer, yoksa kendimi dinlerim sürekli bu da beni strese sokar. Diğer yanım dinlen nolur nolmaz diyor. Doktorum normal hayatına devam edebilirsin dedi.
Selam canım
Valla ben çalışmıyorum 4 ay oldu işi bırakalı yanlış yönlendirmek istemem çalışan arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur belki. Ama haklısın çalışsan bi aksilik olsa keşke evde dinlenseydim diyeceksin çalışmasan zaman biraz zor geçiyor, çalışanlar degerlendirse daha iyi bunu

Günaydın canm bnde bugün gece şiddetli adet ağrısı gibi ağrı ile uyandım iki defa benim geçen denemelerdede olmuştu hep inşallah bu seferde olumsuz degildir🤲
Benim çok şiddetli değildi ama adet olmadan evvel midemi bozmuusm usutmusum gibi karnım ağrirdi hep dün gecede öyle oldu sabaha geçti ama , inşallah olumsuz falan değildir senin içinde.

Günaydın kızlar bendede ateş basmalari oluyor birde afedersiniz fena şekilde gaz problemim var tuvalet olayını soylemiyorum bile

Günaydın kızlar bendede ateş basmalari oluyor birde afedersiniz fena şekilde gaz problemim var tuvalet olayını soylemiyorum bile
Evet ya inşallah olumlu şeylerin belirtisi falandır bunlar 😀
Merhaba, ben de dün 11:00 da transferimi oldumda geldim☺️ Hepimize boool şans diliyorum güzel haberlerinizi bekliyorum😍
Hayırlı olsunnn
İnşallah sağlıkla tutunur güzel haberler verirsin hepimize
Arkadaşlar valla konuşmak iyi geldi ama inanıyorum bu mübarek günler inşallah hayırlı sonuçlar alırız 🤲🤲🤲🤲
İnşallah güzel hayırlı sağlıklı sonuçlar alırız bol bol dua edelim mübarek günlerdeyiz
Duphalac diye bir şurup var onu al rahatlarsın benim embriyolog dedi kabız olmam için al rahat rahat yap tuvaletini dedi
Kesinlikle bende onu kullanıyorum faydasını gördüm birde genelde sıvı ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum o da etkendir

İnşallah narinal 😀nasıl mutlu etti beni söylediklerin. Aslında çok doğru o şimdiden şampiyon. Hiç böyle düşünemedim. İnşallah elimden kayıp gitmez. Hepimizin yüzü gülsün inşallah. 5 ba dediler yanlış hatırlamıyorsam
ciddi misin benim doktorum 5. kalite milyonda bir görüyoruz genelde gelenler 4 ve 3 dedi hatta benimkiler 3 ab idi

oh maşallah. inşallah hepimiz bu mübarek günler hürmetine güzel haberlerle dönerizz.
Hoşgeldin buarada 🤗

Hoşgeldin sende canım. İnşallah rabbim hayırlısıyla güzel sonuçlar almayı nasip etsin hepimize ya. ne kadar çoğaldık ne güzel olduk böyle 🤗

kııızzz 😳 hiç 4. gün test yapılırmı çıkmaz tabi. ben çok okudum ilaçlardan kaynaklı pozitif görüp negatif çıkan. biz rup olarak erken teste karşıyız 😂 herşey güzel olucak Allahın izniyle

Kaç olduk şimdi 5 mi 😂 artık sayamıyorum

ohh oh 6 kişimi olduk şimdi 😂😂 aman sakın test yapma moral bozmak yok. az kaldı zaten.
6 galiba ben de karıştırdım :KK70:

ilaçları kullandığın sürece adet olamazsın zaten :) Allah korusun testte negatif çıkınca ilaçları kes diyorlar. o zaman birkaç gün içinde adet geliyor. benim de hep adet ağrısı gibi sancılarım oluyor. otururken daha çok oluyor ama. ara ara yürümek iyi geliyor

Bu arada çalışma konusunda ben işime gidip geliyorum. Yorucu bir işim yok. Oturuyorum bütün gün işini yaparken. Eğer yorucu bir işiniz yoksa çalışabilirsiniz çünkü Doktorlar normal hayatınıza devam edin diyorlar.

Bugun 8.günum 5.gün embriyosu dün idrar testim negatifti olsa silikte olsa çikar miydi? Yıne de üzülmüyorum belki 12.gün kanda çikar diye umiyorum. Herkese hayitli kandiller..

Bugun 8.günum 5.gün embriyosu dün idrar testim negatifti olsa silikte olsa çikar miydi? Yıne de üzülmüyorum belki 12.gün kanda çikar diye umiyorum. Herkese hayitli kandiller..
test günü en doğrusunu göreceğiz geç tutunma vs ihtimaline karşı en iyisi tam zamanında kanda bakmak. ben de 4. gün dayanamadım baktım sonra negatifi görünce tövbe ettim.

X