Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum benim de öyle oldu bu ay biliyor reglime 1 hafta kala yumurtlamış ve hesaplarıma göre eşim yanımda değilken olmuş yani 1-2 gün öncesinde olan ilişkiden bebiş olmuş

Kuzum benim de öyle oldu bu ay biliyor reglime 1 hafta kala yumurtlamış ve hesaplarıma göre eşim yanımda değilken olmuş yani 1-2 gün öncesinde olan ilişkiden bebiş olmuş
Valla bende de yumurtlamadan 1 yada 2 gün önce sadece bir defa ilişki oldu. Sonra olmadı. İnşallah olumlu sonuçlanır senin gibi

Kızlar sağ yumurtaligim şişmiş gibi karnıma dokununca orası taş gibi olmuş böyle bir şey yaşayan var mı?

Çatlamış canım yumurtan bence sen ıkıncı kez yumurtladın ya da bu ay böyle yumurtlaman geç oldu siz bebek yapma çalışması ıcın bugünü mutlaka degerlendırın eyer olursa geç döllenme olacak zaten buyuk ıhtımalle

Bugün negatif çıkınca pek umudum kalmadı ama eğer ikinci yumurtlama olduysa belki o zaman hala umut vardır,üç gün sonra regl olmam da regl sonrası testimde pozitif görürüm inşallah

Evet kuzucum bu aksam degrlendiricem ama insallah gec kalmamisimdir

Benimde 4 ocak inşallah gelmez güzel haberi veririm 8 ay önce erken doğum ile bebeğimi kayıp etmiştim

Evet kuzucum bu aksam degrlendiricem ama insallah gec kalmamisimdir
Canım bende yaptım testi benimki de seninki kadar olmasada düne nazaran daha açık renkte olmuş sanırım catlamaya. Başlamış benimkide bugünü değerlendirip birakicaz bizde

Insallah canim buna cok ihtiyacim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…