Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonuna kadar katılıyorum.

Maşallah kardeşlerinizle olan ilişkinize nazar değmesin. Ben tek cocuğum bi dayanak abi abla kardeş olsun cok isterdim kısmet değilmiş. Allah sağlık verdikçe geri kalan her şey hallolur. Çocuklarınız da sizin gibi birbrine liman olsunlar. Kesinliklr annelere mesafe koymalısınız. Fazla samimiyetin sonucu bu. Bizde anneyiz cocuğumuza cocuk yapın yapmayın diyemeyiz. Bu durum tamamen eşleri ilgilendiren bir konu.

Yaaa canım benim Allah razı olsun ne güzel bi kalbin var cansın
Dün reglim bitmişti eşim öyle dediği içinde moralim bozuktu direk yatıp uyumuştum bugün birliktelik oldu ve eşim korunmadı bende hiç sormadım bişey sanırım kırıldığımı ve başkalarının etkisinde kaldığını anladı sessiz kalmakla tartışmamakla en iyisini yaptım sanırım

Kızlar özel olacak ama birliktelikten sonra ne kadar süre yatar vaziyette kalıyorsunuz ya da ne bileyim belini yukarıya kaldırma falan yapanlar varmış ay yazarken bile gülesim geldi ama faydasını göreceğimi bilsem amuda kalkarimtavsiyeniz var mı?

Canım 3 gebeligimde de hiç yatmadım bu yeterli cevap olmuştur sanırım

Canım valla olacağı varsa her türlü oluyor ya nasip ama bende duydum bunu deneyenlerde varmış sende dene bakalım inşallah olur

Hepimizden Allah razı olsun kuzum teşekkür ederim. Eşine ne dicen ki hepimiz etkileniyoruz konuşulanlardan.. O hissetmiş yanlış davrandığını ve doğruya çevirmiş sevindim senin adına bu ay güzel haberlerini bekliyoruz

Yumurtlama takibi yaptırdığım doktorum 30 dk ayağa kalkmadan yatmamı istedi duvara dayayıp ayaklarını destek alabilirsin, popo altına yastık koyabilirsin. Bende işe yaramadı iki ay denedim. Üstüne üstlük 30 dk bekleyip kalkmadığım için enfeksiyon olmuştum inşallah sende işe yarar

Gerçekten haddini bilmez insanlara katlanamıyorum. Gerçekten. Bu sadece eşler arasında konuşulması gereken ve ancak eşler konuştuğu taktirde kararı verilebilecek bir şey. Kimsenin plan var mı demesine bile tahammül etmeyecek biriyim valla kimse karışmasın dediğin gibi
Kuşum bence eşin biraz histerik bir tepki vermiş yani ani bir sıkıntıya benziyor. Bence bir kahve koyun kendinize ve konu hakkında sohbet edin. Eşine açık bir dille istediğini ve bunun için maddi planlamayı birlikte yapmak istediğini, ne yazık ki onun istediği vadenin üstüne bir kadın olarak yaş ve fiziksel etkenler girdiğinde, belki de onun isteediği zaman artık geç olabileceğini iletmeni öneririm. Bir insan yetişecek elbette maddi planlama çok önemli bir etken gerçekten altından kalkmak bu anlamda önemlidir muhakkak. Ama borç bittiğinde eşin keşke dememeli bu konuda kimsenin dolduruşuna gelmeden gerçekten çift taraflı makul ve mantıklı bir karar aldığınızdan emin olun

Ben direk ayaklarımı havaya dikiyorum canım hatta öyle yatıyorum . sabah işe giderken duş alıyorum. napim her türlü şeyi deniyorum artık. katılıyorum sana bende bilsem faydalı valla amuda bile kalkarım yani artık o vaziyetteyim

lilyrosey aynen dediğin gibi canım anlık söylediği bişey olmuş annesinin yanından gelmişti ve birden böyle bi şey söyledi konu bile açılmamıştı yani çok belliydi doldurulup geldiği ama ben hiç tartışmadım sadece peki sen bilirsin dedim konuyu kapattım zaten uyumuşum hemen..
Ertesi gün ilişki oldu hiç korunmadı şaşırdım ama yine bişey demedim anladı bence hatasını
Ay inşallah bu ay güzel haberler alırız ben bu sefer çok istiyorum Rabbim hayırlısını versin

Ah çok sevindim.. İyi bari stressiz sıkıntısız geçirelim bu ayı, önümüzdeki ay da güzel haberler alalım hayırlısıyla inşallah

hahaha kıyamam bize yaaa ben maksimum bir 15 20 dk uzanıyorum sonra duş... bekleyemem valla sabrım yok

hahaaa bende ayaklarımı bikere havaya dikmiştim eşim dalga geçmişti ne gülmüştü bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…