Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benzer durumun bende yaşadım bi zaman. Benim ilk, eşimin ikinci evliliğiydi. Ailem istemedi vs ceyizim olmadı benim olmayınca damat tarafınında olmadı. İlk evliliğinden olan eşyaları kullandım 4 yıl. Daha bu sene ufal ufak değiştirmeye başladık. Eşine de hak ver şu devir de bilmiyorum siz çalışıyor musunuz 60 bin borçla doğum gebelik erkekleri korkutuyor onlarda haklı çünkü zaman kötü. Sizin cocuk niyetiniz vardıysa azar azar teker teker alsaydınız daha iyi olurdu. Fırın alıp borcunu bitirip ondan sonra başka bi ihtiyacınızı alabilirdiniz. Siizn bunca zaman ilk evliliğinden kalan eşyaları kullandığınız için sizin isteklerinizi hayat altın kepçede malesef sunmuyor. Bunu da ben alttan aldım sabrettim eşyalar eski veya yok diye sorun çıkarmadığınız için söylüyorum. Siz de kırılmakta haklısınız hele gebelik için verilen çaba hormonlar kadınları alt üst ederken anlayışa ihtiyacınız var. Bence annelerin gazına gelmiş.

Yorumunuz için teşekkür ederim
Aslında bende eşimin evine taşındım eski eşiyle olan eşyaları kullandım hala kullanıyorum ve hiç sıkıntı etmedim çünkü birbirimizi seviyoruz beraber güzel bi hayat kurmak için evlendik ikimizde çok zorlu yollardan geçip birbirimizi bulduk bana çok iyi davranır herzaman bende ona tabi... Bu yüzden hiç sorun etmedim tek tek almayı kendisi istemedi zaten çok borcu vardı 200 bin ve ben bunu bilerek evlendim sabrettim herşeyimden kıstım ve o borç benle yapılmış bi borç değildi zaten tek tek alıcak durumumuzda yoktu oğlumu doğurduğumda bez alıcak paramız bile yoktu ama şimdi çok şükür sağlam biyerde güzel maaş alıyor zaten buna güvenip toplu bi şekilde almak istedik...
Bencede dediğiniz gibi anneler etkiledi zaten bu yüzden üzülüyorum kimseye yük olmuyorum ki ekmeğimi vermediler vermiyolarda neden karışıyolar anlamıyorum..
Oğlum daha küçük bi kardeşi olsun beraber büyüsünler istedik en çokta eşim istedi 34 yaşındayım bidaha istesemde çocuk yapamam ama ne yazıkki eşim vazgeçti..
Yeni düşük yaptım ve psikolojik olarak yeni bi bebeğe çok alıştım şimdi eşimin kesinlikle istemiyorum demesi beni çok kırdı ne yapmalıyım nasıl konuşmalıyım bilmiyorum ama bir süre kayınvalide ve annemle görüşmeyi düşünmüyorum açıkçası doğru mu yaparım bilmiyorum

Dünkü testimde hiç çizgi yoktu kontrol çizgisi de çıkmamıştı sabah böyle oldu eşim test almaya gitti inşallah vardır

Eklentiler

• IMG_20231216_165014.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG_20231216_165007.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 94
Dünkü testimde hiç çizgi yoktu kontrol çizgisi de çıkmamıştı sabah böyle oldu eşim test almaya gitti inşallah vardır
Kontrol çizgisi de çıkmadıysa test bozuk olabilir ama ince bi ikinci çizgi var gibi sabah böyle olduysa kuruma da olabilir...
Sabah tekrarla canım bence daha kesin olur hemen yapma ay inşallah vardır ya

lilyrosey sat 01.12.2023.
Bat 28.12.2023

Kızlar selam pcos ile ilgili grup kurdum telegramda birbirimize destek ve bilgi alışverişi için katılmak isteyen mesaj atsın

Ben bana da saygıda kusur edene saygıyla yaklaşamıyorum malesef. Herşey için yarın cok geç olabilir. Biz kadınlar malesef ölene kadar yumurtlamıyoruz . Benim de kendi tryzem öyle eşimin yanında bişry demez ama tek ikimiz kalınca napcan bidaha cocuğu allah aras a sağlık versin yeter falan demeler siz mi doğurcanız yani anlamıyorum. Bak teyze dedim trafik kazası geçirdin kardeşlerin ettafında pervane oldu. Kocan mı gelip baktı sana hayır. Bana bak yalnızım kaldım tek cocuk önüm yok arkam yok. Tek cocuk kalsaydın anlardım seni dedim. Bu söylemler hiç hoş değil anne teyze kayınvalide kim olursa olsun.. Haddini bilmesi lazım. Ben kimsenin etlisine sütlüsüne karışmıyosam kimse de bana karışamaz nokta.

Sat 5 Aralık Bat 2 Ocak. Beni de ekleyebilir misinizzzz:))

Sat 20 Kasım , bat 16 Aralık

Valla kayınvalideme de annemede çok kırıldım uzun bi süre tavır koyucam ikisinede yani kendileri yapmışlar bi dünya çocuk madem öyle siz yapmasaydınız kardeş kadar güzel bişey varmı ya biz kardeşlerimle varya can ciğeriz birimizin kirpiği yere düşse kıyameti koparırız maddi manevi her zaman yanyanayız ama bu anneler niye böyle herşeye karışır anlamıyorum sizene yani ben tek başıma bi kız evlat büyüttüm ya tek başıma şuan 12 yaşına giricek şükürler olsun kimseye minnet etmedim çalıştığım yerlere götürüp kartonun üstünde uyuttuğumu bilirim bakıcak kimse olmadığı için ne zorluklarla büyüttüm şimdi kalkmış herkes annelik dersi veriyo acaba kendileri tek başına çocuk büyütebilirlermiydi kırmak istemiyorum aslında yüzlerine söylicem ama kötü olmak istemiyorum en iyisi mesafe koymak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…