Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminn inşallah canım. Son adet tarihim 2 Aralık. Bu ay kendime kural koydum ovulasyon testi almak yok,gebelik testi almakda yok gunum geçerse eğer o zaman alırım. Onların yerine yeni bir kitap almak, yeni bir atkı modeli bulup örmek gibi başka uğraşlar buldum geçtiğimiz ay kendimi parcaladim erken gebelik testleri vs ama olmayinca olmuyor. En iyisi hayatını yaşamak vakti gelince inşallah onlar zaten geliyorlar

Canım benim de bir düşüğüm oldu yaklaşık 12 haftalık. Doktorum en az 3 ay beklememi söyledi. 4 ay ara verdim. İlk ay gebelik olmadı sonraki ikinci ay elhamdülillah gebelik oldu. Şu an kızım 6 yaşında. Allah isteyen herkese nasip etsin.

inşallah +1'imle geri gelirim hemencik <3

Benim küçük olduğu için doktorum bir ay ara ver dedi 7 haftalıktı. İnşallah bana da isteyen herkese de nasip olur Allah kızınızı size bağışlasın

Hemen ekliyorum canım, hadi müjdeli haberler
inşallah +1'imle geri gelirim hemencik <3
İnşallah kendini çok özletme müjdenle gel kuzum
Benim küçük olduğu için doktorum bir ay ara ver dedi 7 haftalıktı. İnşallah bana da isteyen herkese de nasip olur Allah kızınızı size bağışlasın
İnşallah siz de en kısa zamanda hayırlısıyla evladınıza kavuşursunuz

Eki Görüntüle 3353072 kızlar pik mi acaba bugünü değerlendirmem gerekiyor değil mi yardımcı olabilirmisiniz canlarım lilyrosey
Çok pik gibi görünüyor canım bence bugünü değerlendir hatta yarında test yapmaya devam et t çizgin yeniden silikleşene kadar değerlendirmeye devaam edin derim ben. Hayırlısı olsun inşallah

Çok pik gibi görünüyor canım bence bugünü değerlendir hatta yarında test yapmaya devam et t çizgin yeniden silikleşene kadar değerlendirmeye devaam edin derim ben. Hayırlısı olsun inşallah
ilk defa yaptım nasıl heyecanlandım. Çok teşekkür ederim. inşallah hayırlısın olsun

Kıyamam ben de geçen ay ilk deneme diye bir heyecan bir heyecan dnkds sonra tabi regl oldum da sakinleştim
hep programdantakip ediyordum. bu ay böyle denicem dedim bilmiyorum inşallah olur. o kadar çok yoruldum ki aslında çok yıpratıcı bi süreç . salınca oluyor diyorlar ama salamıyorum ki elimde değil

hep programdantakip ediyordum. bu ay böyle denicem dedim bilmiyorum inşallah olur. o kadar çok yoruldum ki aslında çok yıpratıcı bi süreç . salınca oluyor diyorlar ama salamıyorum ki elimde değil
Ben de bu ay karar verdim 2 güne bir ilişkiden ilerleyeceğim. Yumurtlama takip et, olsun olmasın, ordan 14 gün falan yok ben stres olurum.

Ben de bu ay karar verdim 2 güne bir ilişkiden ilerleyeceğim. Yumurtlama takip et, olsun olmasın, ordan 14 gün falan yok ben stres olurum.
Ben de öyle karar verdim. Yoksa bir görev gibi oluyor erkeklerde de kullanılmış gibi hissediyorlar samimiyet kayboluyor. Denk gelir inşallah

Ben de öyle karar verdim. Yoksa bir görev gibi oluyor erkeklerde de kullanılmış gibi hissediyorlar samimiyet kayboluyor. Denk gelir inşallah
Evet böyle görev gibi olsun ben de istemiyorum açıkçası bir amaç uğruna adamı kullanmış gibi oluyoruz

Kızlar selam. Az önce tuvalette peçetede yumurtlama akıntısı gördüm bolca ve 1 damladan az kan ama ovülasyon testim koyu ama pik değil anlayamadım acaba bugünü değerlendirmeli miyim

Selam canlar bugün reglim bitti ama moralim çok bozuk sizinle paylaşmak istedim
Eşim dün akşam çocuk istemediğini söyledi en azından bir kaç ay istemiyorum dedi.. Aslında en çok isteyen oydu ama bu ara kayınvalidem ve benim kendi annem sürekli napıcaksınız çocuğu yeter yaş gidiyo bakamazsınız gibilerinden konuşmalar yapıyo
( çocuklarıma tek baktım hep kızıma hamileyken ayrılmıştım tek başıma büyüttüm ikinci evliliğim bi oğlum oldu onada kendim bakıyorum kayınvalideme bırakıp markete bile gitmedim daha hiç )
Sanırım eşim ondan etkilendi bu ara dikkat edelim istemiyorum dedi ben çok üzüldüm çok kırıldım.
Biz evlendiğimizden beri hiç yeni eşya almadık hep benim kendi eski eşyalarım ve onun eski eşyalarını birleştirip ev kurduk hep tek tük eşyalardı.. Eşimin kredi borcu vardı benle tanışmadan önce çekmiş 3 yıldır onun borcu var diye hiçbişey istemedim.. şimdi çok şükür o borcu bitti geçenlerde gidip mutfak eşyası aldık hiçbişeyim yoktu fırın blender yemek takımı işte mutfakta aklınıza ne geliyorsa hep bu zamana kadar olanlarla idare ettim fırın yemeğine hasret kaldım desem yeridir.. Geçenlerde gidip taksitle hepsini aldık çok mutlu oldum çocuk gibi sevindim 60 bin lira tuttu hepsi şimdi onun ödemesi var bu yüzden biraz stres olduğunu borcumuz bitsin falan dedi.. Dünden beri çok kötüyüm çok kırgınım ben onun için herşeye katlandım katlanırımda ama neden böyle oldu anlamıyorum fazla fedakarlık yapmamak mı gerekiyor su acaba bilmiyorum.. Sizce nerde hata yaptım nolur bana akıl verin şuan ne yapıcağımı nasıl davranıcağımı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…