Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende hem eşim için hem kendim için bişeyler araştıryorum çakşır kökü suyunu erkekler içinde öneriyorlar ben biraz önce saraçoğlu satış yerini ararım çakşir suyu için su olarak değil bitki olarak alın su olarak almanız çok sağlıklı değil dediler kök bitki olarak alıp kendim yapacağım suyunu kızlar bi gideyim de kendim içinde neler yapmam gerekir soracağım size de bilgi veririm benim eşimde sperm sayısın da değil de harkette biraz sıkıntı var birde varikosel var
İnşallah hepimize şifa olur🙏🏼
Ben kök olarak almıştım suyu kaynatıp üstüne atıyorum süzüp içiyorum
sen ne zamandır bebek denemelerindesin canım
Bir sene canım

Merhaba benide alırsanız topiğe sevinirim . 4 yıllık evliyim polikistik over sendromu var 1 aşılama yaptırdım tutmadı. Gecen ay klomen kullandım fakat tutmadı. Bu ay fameraya başladım bugün 5. Günüm ilaçta bakalım inş famera ile gebelik elde edebilirim. Sat: 19 aralık Tahmini Bat:16 ocak

doktora falan gittin mi canım bişey dediler mi peki hani birbirimize bilgi desteği olalım diye soruyorum :)
Gittim canım hiçbir sorun yok tüm değerlerim normal. Çörekotu bal tarçın kürünü kullananlar da var, yumurta geliştirici özelliği varmış. Bir de zeytinyağı incir duydum, geceden kuru inciri has zeytinyağına koyup sabah yiyorlarmış

Canım sen bata üç gün kala yapmıştın demi,kaset test miydi erken gebelik testlerinden mi ben de nasip olursa üç gün kala yapayım diyorum ama elimde laboquick ve certain kaset gebelik testleri var ovülasyonların yanında göndermişlerdi. Bunlardan mı kullansam yoksa erken gebelik testi mi alsam
Canım 25i sabahı erken gebelik testi yaptım onda çizgi gördüm. İnanamayinca kaset test aldım onda da çıktı. Adet günüm bugün. O gün hemen kan vermeye gittim beta 13 çıktı. Yani beta 10un üstüne çıkınca normal kaset testlerde bile çıkıyor. Erken gebelik alma boşuna kaset testin varsa. Önceki hamileliğimde erken gebelik testi yaptım çıkmadı normal kaset test yaptım onda çıkmıştı. Bana göre sanki erken gebelik testlerinin çokta bı farkı yok normal testlerden.

Gittim canım hiçbir sorun yok tüm değerlerim normal. Çörekotu bal tarçın kürünü kullananlar da var, yumurta geliştirici özelliği varmış. Bir de zeytinyağı incir duydum, geceden kuru inciri has zeytinyağına koyup sabah yiyorlarmış
deneyeceğim bende işte kuzu benim eşimde biraz sıkıntı var işte ona daha ağırlık vermem gerekiyor yanında bende alcam takviyeler bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz de

deneyeceğim bende işte kuzu benim eşimde biraz sıkıntı var işte ona daha ağırlık vermem gerekiyor yanında bende alcam takviyeler bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz de
İnşallah inşallah🙏🏼 eşinizde harekette sıkıntı varsa harekete bitter çikolata, muz, keçiboynuzu özü yiyebilir, bende burda okumuştum iyi geliyor diyorlardı. Doktor herhangi bi takviye önerdi mi?

İnşallah inşallah🙏🏼 eşinizde harekette sıkıntı varsa harekete bitter çikolata, muz, keçiboynuzu özü yiyebilir, bende burda okumuştum iyi geliyor diyorlardı. Doktor herhangi bi takviye önerdi mi?
evet keçiboynuzu pekmezi yiyor artı birde takviye verdi ama onu düzenli kullanmadı çakşır kökünü çok duydum ya onun çok faydası oluyormuş onu deneyeceğim birde bugün burda saraçoğlunun satış noktası var oraya gideceğim ve farklı aktara da :) eğer farklı bişeyler önerirse sana da bilgi veririm burdan belki sende denemek istersin

Canım 25i sabahı erken gebelik testi yaptım onda çizgi gördüm. İnanamayinca kaset test aldım onda da çıktı. Adet günüm bugün. O gün hemen kan vermeye gittim beta 13 çıktı. Yani beta 10un üstüne çıkınca normal kaset testlerde bile çıkıyor. Erken gebelik alma boşuna kaset testin varsa. Önceki hamileliğimde erken gebelik testi yaptım çıkmadı normal kaset test yaptım onda çıkmıştı. Bana göre sanki erken gebelik testlerinin çokta bı farkı yok normal testlerden.
Bir bakayım canım ben de bekliyorum işte ama belimde karıncalanmalar başladı ya

evet keçiboynuzu pekmezi yiyor artı birde takviye verdi ama onu düzenli kullanmadı çakşır kökünü çok duydum ya onun çok faydası oluyormuş onu deneyeceğim birde bugün burda saraçoğlunun satış noktası var oraya gideceğim ve farklı aktara da :) eğer farklı bişeyler önerirse sana da bilgi veririm burdan belki sende denemek istersin
Şifanın neyden geleceği belli olmaz☺️ evet yeni bir şey öğrenirsen haber verirsin çok iyi olur☺️ en kısa sürede bebişimiz bizleri bulur inşallah🙏🏼

Yumurtanın döllenmesi 6-12 gün sürer canım benim. Biliyorum çok merak ediyorsun, sabırsızsın. İnan ki şu an hepimiz böyleyiz 🥹 Yumurtana biraz zaman ver, döllenip yerleşmesini bekle. Şimdi yapacağın test moralini de psikolojini de kötü sarsabilir. ♥️
kızlar bende bu sabah işe gitmeden kan verdim yumurtlamanın 13. günü bugün. bakalım en net gerçeği yarın öğrenicem. 15 aralıkta çatlama görmüştüm 20si regl tarihimdi hala olmadım testte yapıyorum ama negatif çıkıyor

Guzeller benim arastirdigim kadariyla catlama oncesi degerlendirmeler de onemli evet 5 gun boyunca ama ovu testiyle gidip pik gunu degerlendiremeyenlerde uzulmeyin cunku pik demek yumurta olgunlasti ama hala catlamadi demekya, siliklestigi gun catlamis demektir o gun degerlendirme daha iyi gibi cunku 24 ile 36 saat vaktimiz var zaten o gun iliski olursa da spermlerin yumurtaya ulasmasi koştur koştur 10 dk falan suruyormus. Dollenme olduktan sonra da dollenmis yumurtanin rahme ulasmasi 5-7 gun arasi sonrada adete yakin yerlesme gerceklesiyor zaten.
ay canım benim de dediğin gibi oldu bu ay regl bittikten beri bi boş bi dolu gidiyoruz. pik günü boştu. pik günü boş diye çok kafama taktım ama pikten bi gün öncesini değerlendirmiştik. Birde çatlama günü değerlendirdik. Şöyle bir şey var çatlamadan 1.5 gün sonrasını da değerlendirdim. İnanılmaz bir kasık ağrım vardı çünkü çatlama devam edebilir diye düşündüm. O günden beri de değerlendirmedik. Tahmini bat 5 ocak inş bu ay pozitifi görürüz.

Çörek otu bal tarçın nasıl kullanılıyor

Bu ay ovulasyon testi yapmamaya karar verdim 1 boş 1 dolu ilerlicem. Hiç bir şey de düşünmücem artikk
canım benim sıkma canını bi dahaki aya. ovülasyon daha çok geriyor insanı. bende yapmayı bıraktım bu ay elimde kalmıştı 2 tane onları yapayım dedim pik çıktı ne güzel stres yapmıyordum :KK70: yok ya az çok çatlaman takvime göreyse hafta bi boş bi dolu gitmek mantıklı çok strese giriyor insan

canım benim sıkma canını bi dahaki aya. ovülasyon daha çok geriyor insanı. bende yapmayı bıraktım bu ay elimde kalmıştı 2 tane onları yapayım dedim pik çıktı ne güzel stres yapmıyordum :KK70: yok ya az çok çatlaman takvime göreyse hafta bi boş bi dolu gitmek mantıklı çok strese giriyor insan
İlla ki yakalarız diye düşünüyorum 😀

Kızlar benim gecikmemin 5. Günü ama dün yaptığım gebelik testi negatifti acaba kimyasal gebelik sonrası lh seviyesi arttı da ovulüasyon da onları pik mi sandım ben geç falan mı yumurtladım çünkü hiç bu kadar gecikmezdi bide hiç olacak gibi değilim

İlla ki yakalarız diye düşünüyorum 😀
bu arada bi boş bi dolu inanılmaz yoruyor :KK70: ben 22 si çatlama gördüm 24'ü de değerlendirdim sonra bıraktım. aslında bırakmamak lazım en azından 2 boş 1 dolu gidilebilir sonrasında da. Bir de ovülasyon olunca benimkine söylemesem bile anlıyor direk ısrarımdan. Aşırı itiliyor oylar olunca. bu şekil akışta daha iyi ya.

X