Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benden bir negatif test 😖 adet beklerim artık. Yumurtlama 16sı sayarsam 12. Gün. 18i sayarsam 10. Gün

Eklentiler

• IMG_0020.jpeg
    IMG_0020.jpeg
    121,4 KB · Görüntüleme: 33
Çok teşekkür ederim canıım Rabbim isteyen bekleyen herkese hayırlısı ile nasip etsin inşallah 🙏🙏❤️
Canım tebrik ederim ikimizin günleri aynıymış. Ben biraz erken öğrendim sabirsizliktan. Sagolsun buradaki arkadaşlar benimle birlikte var mı yok mu her testimde iyi çektiler kahrimi😅Darısı diger arkadaşların başına tez zamanda

Canım tebrik ederim ikimizin günleri aynıymış. Ben biraz erken öğrendim sabirsizliktan. Sagolsun buradaki arkadaşlar benimle birlikte var mı yok mu her testimde iyi çektiler kahrimi😅Darısı diger arkadaşların başına tez zamanda
Teşekkür ederim canım ne güzel bende seni tebrik ediyorum hayırlı uğurlu olsun inşallah 🥰 bende dün yaptım pozitif, bugün yine yaptım pozitif, sabah kalkıp bı kan verdim geldim artık😊 burası ve buradakiler can ya can😄 Amin tez zamanda darısı diğer arkadaşlarımızım başına olsun inşallah 🙏

Kızlar regliyim ama çok afedersiniz idrar yaptıktan sonra köpük köpük görünüyor. Hiç daha önce görmemiştim. Var mı başına gelen

X