Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_5522.jpeg
    IMG_5522.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 84
Ben bunu yaptım faydasinida gördüm aradan 3sene geçti şimdi görünce aklıma geldi tedavi görürken kullandım gerçekten çok faydalı şimdi 2bucuk yaşında çocuğum 5 yıl aradan sonra oldu şuan tekrar rabbim nasip ederse bakalım olur inşaallah isteyen herkese 🤲

Ben bunu yaptım faydasinida gördüm aradan 3sene geçti şimdi görünce aklıma geldi tedavi görürken kullandım gerçekten çok faydalı şimdi 2bucuk yaşında çocuğum 5 yıl aradan sonra oldu şuan tekrar rabbim nasip ederse bakalım olur inşaallah isteyen herkese 🤲
Normal bal ve çörekotu olmaz mı. Bal parmak var bende bir de çörek otu normal öğütülmüş nasıl oluyor

Çörekotu bal tarçından bahsediyorsun dimi
Bende ilk defa kullanmaya başladım bu ay, inşallah faydasını görürüm🙏🏼

Bagzi kişiler farkına varmıyor muhakak troidine baktirsin troid bebek olmamasi için başlı başına bir sebeb bunun içinde iyod öneriyorum.Hem kilo verdiriyor hem adet yaptırıyor. Birde kadın için b ve d vitamini çok önemli 1 hafta olmadı bir doktordan dinlemiştim hamile kalamayan kadınlarda b ve d vitamini ve çinko eksikliğinden olmuyor diyordu. Günümüzde vitamin kullanmak lazım her kullandığımız yiyeceklerdsn o vitamini alamiyoruz

Bagzi kişiler farkına varmıyor muhakak troidine baktirsin troid bebek olmamasi için başlı başına bir sebeb bunun içinde iyod öneriyorum.Hem kilo verdiriyor hem adet yaptırıyor. Birde kadın için b ve d vitamini çok önemli 1 hafta olmadı bir doktordan dinlemiştim hamile kalamayan kadınlarda b ve d vitamini ve çinko eksikliğinden olmuyor diyordu. Günümüzde vitamin kullanmak lazım her kullandığımız yiyeceklerdsn o vitamini alamiyoruz
D vitamini için oceon d3 sprey öneririm çok iyi

Kızlar bu pik mi acaba döngünün 21. Günü bugün 🥰

Eklentiler

• IMG_20231228_145839.jpg
    IMG_20231228_145839.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 69
merhaba hanımlar. reglim 7 gün gecikti. dün kan verdim beta 0.100 çıktı. daha önce adet gecikmem hiç olmamıştı. ben şeyi merak ediyorum geç yumurtlama beklenen adet döneminde gerçekleşir mi? ama ben ovülasyon da yumurtlama gördüm 9 aralıkta. gebelikte çıkmadı böyle bir durum yaşayıp sonradan gebeliği çıkan var mı?

kızlar bende bu sabah işe gitmeden kan verdim yumurtlamanın 13. günü bugün. bakalım en net gerçeği yarın öğrenicem. 15 aralıkta çatlama görmüştüm 20si regl tarihimdi hala olmadım testte yapıyorum ama negatif çıkıyor
Güzel haberlerini bekliyorum inşallah bizimle de paylaşırsın burada🙏

kızlar bende bu sabah işe gitmeden kan verdim yumurtlamanın 13. günü bugün. bakalım en net gerçeği yarın öğrenicem. 15 aralıkta çatlama görmüştüm 20si regl tarihimdi hala olmadım testte yapıyorum ama negatif çıkıyor
İnşallah güzel haberler alırsın 🤗 sonucunu bizimle de paylaş olur mu beraber kutlayalım. 😍

X