Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonraki ayın topiginde de pesinizdeyim kızlar ona göre 😁
Canım sen bata üç gün kala yapmıştın demi,kaset test miydi erken gebelik testlerinden mi ben de nasip olursa üç gün kala yapayım diyorum ama elimde laboquick ve certain kaset gebelik testleri var ovülasyonların yanında göndermişlerdi. Bunlardan mı kullansam yoksa erken gebelik testi mi alsam

belki biraz cahilce gelicek ama merakıma engel olamadım, birleşme sonrası 6.günüm kanda test versem beta hcg kaç çıkar sizce? yada negatif midir? niye böyle sabırsızım bilmiyorum :KK43:

belki biraz cahilce gelicek ama merakıma engel olamadım, birleşme sonrası 6.günüm kanda test versem beta hcg kaç çıkar sizce? yada negatif midir? niye böyle sabırsızım bilmiyorum :KK43:
Yumurtanın döllenmesi 6-12 gün sürer canım benim. Biliyorum çok merak ediyorsun, sabırsızsın. İnan ki şu an hepimiz böyleyiz 🥹 Yumurtana biraz zaman ver, döllenip yerleşmesini bekle. Şimdi yapacağın test moralini de psikolojini de kötü sarsabilir. ♥️

Yumurtanın döllenmesi 6-12 gün sürer canım benim. Biliyorum çok merak ediyorsun, sabırsızsın. İnan ki şu an hepimiz böyleyiz 🥹 Yumurtana biraz zaman ver, döllenip yerleşmesini bekle. Şimdi yapacağın test moralini de psikolojini de kötü sarsabilir. ♥️
çok teşekkür ederim beni anladığınız için. ya sabır deyip bekleyeceğim o zaman :)

Fizyolojik koşullarda, gebe kalan bir kadında beta-hCG değeri döllenmeden 11 gün sonra ilk kez kanda yükselmeye başlar. Bu olaydan sonra her 24 ila 48 saatte bir kandaki beta-hCG değeri ikiye katlanarak artmaya devam eder. Yani önemli olan birleşme gününün yumurtlamadan önce mi yumurtlama anında mı olduğu,döllenme sonrası 6 günde anca rahme ilerliyormuş,rahmin içerisinde kendine gömüleceği ortamı bulmak da bir o kadar deseniz şu an çıkmaz. Bir hafta sonra baktırdığınızda eğer gebelik varsa 5 ten yukarı değerde çıkması lazım

Fizyolojik koşullarda, gebe kalan bir kadında beta-hCG değeri döllenmeden 11 gün sonra ilk kez kanda yükselmeye başlar. Bu olaydan sonra her 24 ila 48 saatte bir kandaki beta-hCG değeri ikiye katlanarak artmaya devam eder. Yani önemli olan birleşme gününün yumurtlamadan önce mi yumurtlama anında mı olduğu,döllenme sonrası 6 günde anca rahme ilerliyormuş,rahmin içerisinde kendine gömüleceği ortamı bulmak da bir o kadar deseniz şu an çıkmaz. Bir hafta sonra baktırdığınızda eğer gebelik varsa 5 ten yukarı değerde çıkması lazım
tam yumurtlama gününde birleşme oldu ama haklısınız bekleyip daha sağlıklı bir sonuç almak daha mantıklı. teşekkür ederim açıklamanız için..

Adetimin 1.gününde çakşır suyu içmeye başladım, bugün 5.günüm, ilk defa kullanıyorum inşallah şifa olur
bende hem eşim için hem kendim için bişeyler araştıryorum çakşır kökü suyunu erkekler içinde öneriyorlar ben biraz önce saraçoğlu satış yerini ararım çakşir suyu için su olarak değil bitki olarak alın su olarak almanız çok sağlıklı değil dediler kök bitki olarak alıp kendim yapacağım suyunu kızlar bi gideyim de kendim içinde neler yapmam gerekir soracağım size de bilgi veririm benim eşimde sperm sayısın da değil de harkette biraz sıkıntı var birde varikosel var

X