Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar çok afedersiniz yerleşme kanaması nasıl oluyorrr? Yaşayan var mı hiç aramızdaa
Canim benim adet günüm bildiğin kırmızı kanama geldi . Bir gün az az geldi . Sonra ki gün kahverengi oldu gekmedi. Meğerse hamileymisim. Adet filan olammisim. Bence sen gebesin. Testte de zaten çıkmis. Sen bol bol su tuket uzan. Folik asit al.

Kız valla kaç gündür bu hamilelik düşüncesi ile hep uzandım yemek yedim yattım. Bugün kanama olunca dedim kalk. Evi falan süpürdüm iyice temizlik yaptım geri yattım. Her gün düzenli folikasit balıkyagı d vitamini kullanımım var. Bakalım bekliyim benn en iyisi heyecanlandım birazz

Bu gün akşama doğru kasık ağrılarım başladı kızlar. Başlıca kasıkta olmak üzere ara ara aşağı taraflara da vuran ağrı kramp gibi bişey. Nolur nolmaz diye günlük ped vardı yanımda. Afedersiniz pembemsi turuncumsu hafif lekelenme olmuş. Ovulasyonum geçti ama her ihtimale karşı LH testi yaptım tek çizgi, yumurtlama gözükmüyor.Nedir bu yaşadığım bilen var mı? Endişelenmeli miyim?

Bat ne zaman

Açıkçası daha gün var diye yapmadım. Negatif görürüm moralim bozulur diye özellikle
Yani bende sizinle aynı durumdayım. Reglime 6 gün var. Bat 2 ocak. Dünden beri kahverengi lekelenmelerim vardı. Bugün regl oluyorum sandım kanamam geldi. Sonra tekrar lekeye döndü. Anlamadım yani bir şey. Yerleşme olabilir dediler buradaki canım arkadaşlarım bende bekliyorum devamı gelmezse pazar günü test günümüz burada kızlarla

Ayy inşallah hayırlı haberler alırız hepimiz sizin test günü benim için erkenmiş ben haftaya bu gün falan yaparım haber veririm mutlaka. Siz de haber verin unutmayın, beraber sevinelim

Kızlar, bugün doktora gittim riayı çıkartmak için özele, ne kadar pahalı herşey ya. Hastane giriş ücreti 1000 TL. Ria çıkartılacak dedim onada ekstra 5.000 istediler bir kaç kan tahlili falan da istese 10.000 bulacaktı heralde bende muayene olmadan çıktım aile hekimliğini aradım kadın doğum hastanesinde çıkartıyorlar, o kadar para verme dedi kadın. Gittim hastaneye ultrasonla baktı doktor ria duruyor dedi ( nereye gidecekse )Beta istedi kan tahlili verdim yarına çıkacak sonuç ona göre çıkartacak ama inşallah yarına reglim bitmez çünkü son günümdü bugün yoksa çıkarılamaz yarın sabah erkenden gidicem bakalım

Kızlar ben galiba kimyasal yaşıyorum. Akşam aniden sancım oldu ama çok şiddetliydi hafif lekelenme de oldu hemen acile gittik usg ile bakıldı tekrar kese görünmeyince tekrar beta bakalım dediler. Bende enson geçen hafta çarşamba 123 olduğunu söyledim sonra hesap yaptılar bugün 1500-2000 arası olması lazım dediler. Sonra 1 saat gibi sonuç çıktı değerim 612 olmuş iki gün sonra tekrar kan vericem

Dur bakalım kuzum hemen korkma. Allah'tan umut kesilmez. Belki yarın iki katı çıkar. İyi düşünelim iyi olsun. Haber ver bizede

Üzülme kuzum inşallah artık hızla artar çok dua edicem senin için

Kızlar bu silik mi oluyor kurumamı ilk 10 dakikada gözle gördüm fotoğraf ta görünmüyordu şimdi fotoğrafta da belli oluyor

Eklentiler

• IMG_20231227_231251.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20231227_231238.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 61
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…