Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu test markası prodoctor mu ? bunda çok yanlış çıktığı oluyormuş eğer o markaysa sizinki. Farklı bir markayla deneyin isterseniz öyle daha emin olursunuz
Evet prodoctor güvenilir demişlerdi ama yarın kan testi vericem inşallah doğru çıkar
İğneden kaynaklı positif de çıkabilir takip etmeniz gerekiyor yarın tekrar yapın silik de çıkabilir koyulukta olur. Koyuluk varsa vardır bence inşallah
İğnenin etkisi 10günde bitiyormuş hemşireyim bilgiliyim bu konuda yarın kan vericem sonuçları paylaşırım inşallah

Halide yüksel i bir kaç formda daha okudum iyi diye. Nasıl randevu alabilirim acaba bilginiz var mı

Kıyamam üzme kendini oluyor böyle şeyler ne zaman hazır hissedersiniz o zaman gelsin bebişiniz umarım problemlerinizi bir an önce halledersiniz ve şipşirin bir bebişiniz olur

Bakalim surpriz yumurtalar bu ay kimler olacak canim hayirlisi olsun kimyasal oldugumda 41. Gun regl oldum sonraki ay 36. Gun regl olmustum bende.
AA senin yolundayım bende herhalde 36. Günümde gelen giden yok hala adet olmak için ilaç mı içsem baya şiş karnım rahatsız ediyor

Görüşlerin için çok teşekkür ederim çok kıymetli düşüncelerin benim için. Elbette farklı yönlerden düşündüğümüzü ve onun da tabiatını biliyorum. Yalnızca söylediği laf ağır bir laf, ben kindar biri değilim az çok anlamışsınızdır pozitif ve neşeli biriyim beni böyle hassas bir konuda kıracak ağır bir laf söylemiş olması beni çok üzdü, gönlümü alana kadar da bu lafı unutabileceğimi sanmıyorum. Sizin de canınızı sıktım

AA senin yolundayım bende herhalde 36. Günümde gelen giden yok hala adet olmak için ilaç mı içsem baya şiş karnım rahatsız ediyor
Bence birsey kullanma kuzum beslenmene dikkat ettigin surece vucut zaten kendini yeniliyor ben hamile olmadigima yuzdeyuz emin oldugum korundugum zamanlar narcicegi cayi demliyordum ertesi gun regl oluyordum ama suan senin riskli oyle birseyler icme bence. Ama dur ihlamur var hamilelik boyunca doktorlar icebilirsiniz diyor bir sakincasi yok hamile degilsende adet sokturucu etkisi var en masumu o evde varsa.

Arkadaşımın iğne etkisi 13 günde geçmişti bünyeden bünyeye fark ediyor sanirim

Eşimden de evliliğimden de çok memnunum Allah ondan razı olsun, aksi bir şey söylersem hakkı kalır bende korkarım. Demek ki o şuanda böyle bir stresi kaldırabilecek ya da benim bu konudaki stresimi tolere edebilecek bir kafada henüz değil. Ağır bir laftı söylediği o konudaki kırgınlığım uzun bir süre benimle kalır kuşum ama napalım demek ki nasip ve doğru zaman değilmiş Teşekkür ederim herkese hanımlar derdimle dertlenip benimle sohbet ettiniz iyi ki varsınız

Kuzum inşallah vardır ama dağılmış test bikere bende var sandım diğerleri negatif çıkmıştı üzülmüştüm başka bir testle denesene

Dur bakalim kiz adet gelmez belki ama akinti su gibi olduguna gore yumurtlama bitmistir diyosun dimi

Var kuzum akşama kaynatayım içeyim çok sağol sabah test yaptım ama teste idrarı döktükten 5 dakika sonra kızarmaya başladı hiç öyle bişey başıma gelmemişti bozukmu ne onuda tam anlamadım

Merhaba kızlar doktordan geldim şimdilik kese hiçbir şey görünmedi ama endometriyum kalınlığı falan iyi dedi birkaç tane vitamin falan yazdı zaten betam 1500 civarı falan tahmini. Ben tekrar on gün sonra falan gitmeyi düşünüyorum garanti olsun

Ayyy ya maşallah sana görünür her şey güzel olur içini ferah tut kuşum sıkıntısız stressiz al kucağına yavrunu. 10 gün çok gibi geldi istersen tam bir hafta sonra falan git istersen

Dur bakalim kiz adet gelmez belki ama akinti su gibi olduguna gore yumurtlama bitmistir diyosun dimi
Adet gelmeeeez bence bebişkolarımızın haberini alıcaz zaten bu ay Hani olur da gelirse mutlaka hormon testi yaptır. Ve evet su gibi akıntı yumurtlama bitince olur canım. İçimde iyi hisler var bakalım inşallah doğru çıkar aaamiiiin

Ayyy ya maşallah sana görünür her şey güzel olur içini ferah tut kuşum sıkıntısız stressiz al kucağına yavrunu. 10 gün çok gibi geldi istersen tam bir hafta sonra falan git istersen
Ya bilmiyorum garanti olsun kalp atışınıda duyıyım dedim inşallah tabi ama hsftaya da giderim belki dayanamazsam

Halide yüksel i bir kaç formda daha okudum iyi diye. Nasıl randevu alabilirim acaba bilginiz var mı
Sanırım kendisi Pendik Medical parkta görev yapıyor şu an. İnstagrami var Halide yuksel diye yazınca çıkıyor. Oradan irtibata gecebilirsiniz

Canım hayırlı olsun çok sevindim Sen yine 2 gün sonra tekrar bi gebelik testi yap, ondan sonra kan ver mutlaka. Sağlıkla gelsin inşallah bebişin Bize de dua et olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…