Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bakarmisini kizlar pik yapmismi acaba

Eklentiler

• IMG_20240202_112528.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20240202_112500.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var. 21. Gün verdiğim progesteron 40 dan büyük çıktı bu gün HCG verdim yumurtlamanın 8. Günü sonuç negatif çıktı. Sizce HCG için erken mi doktorum gebe olabilirsin demişti. Yükselir mi ya

Kızlar kanamam devam ediyordu. Doktordan geldim şimdi. Kist yok,polim,miyom vs yok. İki overinde gayet iyi. Rahmin temiz hiç bir problem yok dedi. İlk defa olduğu için normal karşılanır dedi 2. Ay 3. Ayda böyle olursa o zaman tekrar gel dedi. Ben gebelik düşünüyorum dedim doktor ilaç verecekti betama bakmadan vermek istemedi,baktık göremedik ama çok yeni bir şeyde olabilir dedi. Önce bakalım sonra ilacı al dedi

Kızlar bende Mart'ta olacak şekilde düşünüyorum inşallah ama kanım biraz düşük çıktı 9 civarı kan ilacı içiyorum bu şekilde Mart'ta kadar yükselir mi acaba ya da 10 civarinda hamile kalırsam bi sıkıntı olmaz inşallah hamilelik sürecinde de kan ilacına devam ediliyor zaten diye biliyorum. Sizin kan değerleriniz nasıl şuan?

Çook erken. 10-12 gün sonra döllenme bitmiş oluyor. Anca o zaman çıkmış oluyor. Testi tekrarladınız mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…