Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya kimse bişey yazmadı çatlamanın 13 günü beta hcg 75 iyimi sizce testlerim çok silik çıkıyor
Bata 1 gün var galiba yani bat öncesi normal bence önemli olan iki güne bir artışın sağlıklı şekilde artması tebrik ederim allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin

Ay benimde ağzımın kenarında uçuk gibi bişi çıktı dediğin gibi bende çok yemek yiyorum ağzım yırtıldı heralde diyordum. Birde kollarım pul pul olmuştu demek hamilelikten. Ay birdee yüzümde hiiç sivilcem olmazdı bu bir haftada sayamadım kaç tane çıktığını

Evet sivilcelerimde vardı bikaç tane ergenliğimde böyle süvilcem olmadı diyodum eşime

Asıl mesele hamile kaldıktan sonraymış size progestan verdiler mi?
30. Hafta vajen yoluyla kullandım lekelenmem olmuştu. Şişe domates yaparken yordum galiba kendimi. Ama öncesinde kullanmadım geç öğtendim çünkü beklemiyodum planlı değildi. Öğrendiğimizde kesesi oluşmuştu, bir hafta sonra da kalbini dinlemiştik

Kız o pul pul deri soyulması gibi bende de var bacaklarımda bile var. Ama ben regl oldum. Yani hamilelikten olmasa gerek

İçim rahatladı. Biz gittiğimizde de öyleydi kağıtları hazırdı kaşe basıp verdi. Çok kafam karışmıştı. Çok teşekkürler
Bugün tekrar gittim farklı bir doktordu canım tahlilleri görmek istedi düşün 5 tüp ve idrar vermeme rağmen eksikler var içinde daha dedi tekrar kan ve idrar verdim yani baya detaylı bakmak istiyorlar değerlere..tedbir güzel birşey

Ben elendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…