Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi spermin bir sürü sonucu var sayı azdı 6 milyondu- 42mil çıktı tabi 10 ay gibi zamanda morfoloji 1 di o henüz değişmedi

Canım öncelikle hayırlı olsun rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah seninki geç döllenme oldu herhalde planlı mıydı nasıl ilerlediniz
Evet planlıydı. Geçen ay kimyasal düşük yaşadım. Doktor korunmama gerek olmadığını söyledi. Bu ay hiç adet görmeden tekrar hamile kaldım. Allah isteyen herkese versin. İnşallah sizde en kısa zamanda güzel haberi alırsınız

Sağolun Allah razı olsun. Kulun kula duası makbuldur derler inşallah öyle olur

Sağolun Allah razı olsun. Kulun kula duası makbuldur derler inşallah öyle olur
Ay inşallah. Burda kimse kimseyi tanımıyor herkes herkese destek. En önemlisi en güzeli o. İnşallah güzel haberi alırsınız. Sağdan solsan birikimlerimle bende size bir şeyler söyliyeyim. İdrara sıkışıkken ilişkiye gir ve yarım saat yataktan kalkma dediler. Dizden değil belden ayaklarını havaya kaldır dediler. Ve eşin hemen geri çekilmesin dediler. İnşallah sizinde işinize yarar

Sağolun valla biz artık aştık biliyor musunuz ama cidden nasip yani hiç dikkat etmezsek tek ilişki ile bile oluyor bizim şu an vaktimiz daha gelmedi demek ki. Ama şu idrara sıkışık olma meselesini bilmiyordum aksine enfeksiyon olmaması adına ilişki öncesi sonrası idrara çıkmak gerektiğini söylüyor doktorlar

Kuzenim üç sene çocuk tedavisi gördü banada o söyledi. Etkisi oldu olmadı bi fikrim yok. Sizin ilk çocuk mu acaba

Kızlar ben bu gün biraz fazla uzun yürüdüm eve gelincede biraz ağrım oldu ama zaten çok sert olmasada ağrım vardı. Bi damla kahverengi akıntım oldu. Acaba yürüyüşten midir. Birde kendi doktoruma sıra aldım ben salı gününe bu gün beta değerim 300 dü hergün iki kadına çıkarsa beta salı gün 9600 civarı oluyor. Kese gözükür mü sizce

İdrar sıkışıkken mi ilişki olacakmış. Kız o nasıl olacak

Her gün iki katı değil kuzu iki günde iki katı gibi hatırlıyorum. Sonra hesapladığından düşük çıkar endişe etme diye söyleyeyim dedim. Valla ben bu yerleşme olaylarını çok bilmiyorum dr daha net bir şey söyler canım

Arkadaşım hamile bana da o söylemişti. Bende ilk salı günü 75 le öğrendim. Bu gün 305 olmuştu. İnşallah gittiğimde kese gözükür de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…