Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsalah canımm evet onun yanındayım zaten ne olursa olsun

S seldaaa

Teşekkür ederim kuzum. İnşallah gelmez de eklemeyiz seni hamişler grubunda takip ederiz

Ekledim kuşum hadi hayırlı haberler, uğur getirsin
Ben ekleyemiyorum yardımcı olur musunuz? lilyrosey

Hadi bakalım uğurlu gelsin

lilyrosey canım benim sat 11 Aralık bat 8 Ocak

Canım test doğru bile olsa bunlar düzelebilicek şeyler . İmkansız hayatta hamilelik olmaz diyen kadınlar da hamile kalıyor Allahın izniyle şu an hepimiz vaktimizi bekliyoruz. Vaktinden önceki süreçler bir imtihandır bize. Kendini üzme hiç ,Rabbim çok bekletmesin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize

Ahahahaah kirpiklerimi bu literatür ü duyduğumdan beri kontrol ediyorum yavaş yavaş yamuluyor. Allah'ım inşallah Amin
Olur inşallah senin bitti mi tatil döndün mü evine . Benim heyheylerim geldi evin içinde barut fıçısı gibi geziyom eşim saklandı bir yerlere benim regl geliyoooor

Olur inşallah senin bitti mi tatil döndün mü evine . Benim heyheylerim geldi evin içinde barut fıçısı gibi geziyom eşim saklandı bir yerlere
Döndüm döndümmm. Arkadaşlarla gezmeye gidicem orda. diyorum ki kesin regl olurum yollarda bendeki şansla diye diye bütün tatil ha geldi ha gelecek. Arkadaşa diyorum yanında var mı alayım mı diye diye tatil bitti
benim regl geliyoooor
Ay gelmez inşallah

canım geçmiş olsun devlette mi yaptırdınız testleri başka bi yere gidin bence 10 gün içinizi kemireceğine bu durum özel yerlerde çok aşır pahalı değil durumunuz nasıl bilmiyorum ama 1000 1500 tl ye çekiyorlar maalesef benimde eşimde biraz sıkıntı çıktı takviye ve keçiboynuzu pekmezi kullandı pazartesi tekrar gideceğiz. bence tekrar başka bi yerde test verin

1000 1500 tl ye yapıyorlar diyecektim benim aklımda rahim filminde olduğu için çekiyorlar yazmışım üzülme canımm inşallah sıkıntı çıkmaz

Canım nasıl gidiyor hamileliğin sendede iştah azalması halsizlik var mı ben hiç birşey yiyemiyorum öyle bir mide bulantım yok ama buzdolabını açınca midem bulanıyor kötü geliyor koku.
Beni zorlamaya başladı kuzum kendimi toparlamak için işten 3 gün izin almak zorunda kaldım bulantım ve uyku halim tüm gün devam ediyor…

Aaaa bozuk test mi denk geldi sana şansa bak. Neyse belkı çıkmayacaktı üzülecektin kuzum. Daha erken 6 gun varsa

Canımm eyer doktor testı tekrarlamanızı ıstemısse yanlış olmasından suphelenmıstır benımde basıma geldı devlet hastanesinde test yaptırdım ve idrarımda proteın kaçağı görüldü sonra doktor suphelendı yaşım genç dıyemı artık nıyeyse bılmıyorum testı tekrarla öyle gel dedı gerçekten de test sonucu yanlış çıkmış tekrarlayınca anladık dur bakalım belki test sonucu yanlıştır hem tıp o kadar ılerledı ki herseyın dermanı var cok şükür olumden başka. Sıfa ararsınız Allah dermansız dert vermesın korkma bırsuru takvıyesi var tedavısı varr bu işlerin

Lütfen bakarmısınız çatlamadan sonra progestean hormonum böyle çıktı nasıl iyi mi kötümü hiç bişey anlamıyorum

İnşallah kuzum sağol cok teşekkür ederim ❤❤ c. Tesi sabaha nasipse yaparım tekrar

Aaaa bozuk test mi denk geldi sana şansa bak. Neyse belkı çıkmayacaktı üzülecektin kuzum. Daha erken 6 gun varsa
İki gündür özellikle geceleri adet gelcekmiş gibi rahmim ağrıyor aşkım normalde adet olacağım gün 20 dk ağrır hemen adetim gelir hani geciksede ama başlama şekli bu. Bir hafta öncesinden adet ağrım olunca geceleri de tam yatarken artık ped takcaktım gelir diye ama yok incir havuc küründen böyle oluyo ya da bilemedim. Ondan evet yoksa normalde 6 gün kala test yapmıyodum ben. Cumasrtesi sabaha tekrarlarım yarın eczaneler kapanmadan testleri alıyım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…