Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben 40 45 kilo arasindayim almak istiyorum da iste insallah birakacagim ya insallah

Olur valla ben orayada yazıyorum zaten iki grubuda takipteyim

Aa beni soganci basi mi yaptin kiz bidahaki subat topigine degilde anca mart topigine eklenebilirim ama daha subat 14 gibi regl bekliyorum tabi sogan regli erken getirmezse

Prolaktinin yüksek mi ki normalde ama ibrahim saraçoğlu soğan kürünü nasıl veriyosa incir havuc kürünü de öyle verip öneriyo kuzum. Eğer rutinde yüksek değilse benim 10 muydu 9 muydu neydi eözirmeyi kestiğim ay düşün 16ya kadar düşmüştü anında. Bi sene içinde de baya bi düştü. O yüzden sıkıntı yapmadım. Ama normalde prolaktini yüksek kişiler nörolojiye görünmeli.

Valla bende dr kpntrolünde ilerledim iki ay öyle umutluydu ki o da şaşırmıştı negatif olunca. Ondan sonra stres oluyorum iyice diye bıraktım dr u ovü testi zaten ayrı bi stres. Yumurtada hormonda sperm de sıkıntı yoksa sık ilişki en iyisi

15 civari cikti canim prolaktin bende cok sikinti yapmadim o yuzden ama yinede ayni anda cok sey karistirmak istemedim

Evet evet şubata gelin bende ordayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…