Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beeen artık kafayı yiycem 🥲🫠🫠 adet zamanından 2 gün önce kan vermiştim çıkmamıştı. Adetim 4 gün gecikti ve günlük olarak test yapma alışkanlığı edindiğim için bu gece yine test yaptım. Bu sefer oldu mu tuttu mu bu çocuk ben oldu olmadı demekten delircem yoksa 😂😂
Canım öncelikle hayırlı olsun rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah🤗 seninki geç döllenme oldu herhalde planlı mıydı nasıl ilerlediniz😅

Kuzu yumurtlamanın 14. Günü beklenen adet olması gerekmiyor mu. Hatta sen dedin ya reglin 26 sında gelmesi lazım olsaydı çıkardı herhalde ya ben bu aydan da umudu kestim şubata sizlerleyim
O kişiden kişiye aydan aya değişir kuzu. Ben eski aylarda 21.gün yumurtlama 25.gün adet de gördüm. Benim tahminim 26 ocak adet tarihi. Ya sen bana ne bakıyosun ağzını yediğim 😂😂 elinde test var nasılsa bi cuma yapalım bakalım

O kişiden kişiye aydan aya değişir kuzu. Ben eski aylarda 21.gün yumurtlama 25.gün adet de gördüm. Benim tahminim 26 ocak adet tarihi. Ya sen bana ne bakıyosun ağzını yediğim 😂😂 elinde test var nasılsa bi cuma yapalım bakalım
Bende test çok 😂 yarın da yapayım cuma da yapayım 😂😂

Kızlar burda bir arkadaş testlere efekt yapıyordu etrafı karartıp kimdi o 🤗 bir benimkine de yapabilir mi🙈

Eklentiler

• B119E488-8ED4-4EF3-81B0-B934B92C555B.jpeg
    B119E488-8ED4-4EF3-81B0-B934B92C555B.jpeg
    175,1 KB · Görüntüleme: 43
Senin efekte göre beşizlere hamileyim ben😂 yarın da doğururum🙈
Sonuç ne olursa olsun moral bozmak yok kuzu. Ben geçen ay hakkaten çok inandım, eşim inandı. Ya belirtiler gerçek gibiydi. Sonuç hüsran evet bi tık üzül ve sonra silkelen ve kendine gel 😂 biz burdayız daha ölmedik çok şükür 🙌 bizim alnımız ak yüzümüz pak neydi o laf bilmiyorum 😂 gönül isterdi ki patır patır kedi gibi doğuralım. Sağlığımıza bişi olmasın kız 🥰 soğanıydı sarımsağıydı yaparız yine bi cadı iksiri 😂 ben adet gelmeden umudumu yitirmiyorum hala senden umudum var

Sonuç ne olursa olsun moral bozmak yok kuzu. Ben geçen ay hakkaten çok inandım, eşim inandı. Ya belirtiler gerçek gibiydi. Sonuç hüsran evet bi tık üzül ve sonra silkelen ve kendine gel 😂 biz burdayız daha ölmedik çok şükür 🙌 bizim alnımız ak yüzümüz pak neydi o laf bilmiyorum 😂 gönül isterdi ki patır patır kedi gibi doğuralım. Sağlığımıza bişi olmasın kız 🥰 soğanıydı sarımsağıydı yaparız yine bi cadı iksiri 😂 ben adet gelmeden umudumu yitirmiyorum hala senden umudum var
Öyle balım geçen aylarda ben de belirtilerden tamam dedim bu sefer oldu ama bu ay da belirtim yok o yüzden geçen aylar gibi aşırı umutlanmadım. Nasipte varsa olur hayırlısı ile her şeyin vakti zamanı var demek ki sağlık olsun hem dediğin gibi daha erken bile olabilir🤭 Allah büyük bu ay olmazsa şubata olur belki

Öyle balım geçen aylarda ben de belirtilerden tamam dedim bu sefer oldu ama bu ay da belirtim yok o yüzden geçen aylar gibi aşırı umutlanmadım. Nasipte varsa olur hayırlısı ile her şeyin vakti zamanı var demek ki sağlık olsun hem dediğin gibi daha erken bile olabilir🤭 Allah büyük bu ay olmazsa şubata olur belki
Kuzu burdan ekibi alıp yavaş yavaş şubata geçmemiz lazım. Mesela efektçi olarak Candy7777 Candy7777 ı götürelim. Soğan olarak V Vavelya09 çok lazım. Z zesamu93 ponçikliğiyle bize moral olur. Olmazsa olmazlarımız. Ne olur ne olmaz sorumuz olur diye bi gebe de götürelim BurcuYengec BurcuYengec esprili de bize moral olur. Yavaş yavaş toplanalım yani 😂😅

X