Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İçmicem dedim ve içmedim :) benim eşimde içmiyor o yüzden biraz daha rahat atlatıyorum tabiki. Ama gün içinde o his tetikleniyor. Bende aklıma getirmemeye çalışıyorum. Kilo almaktan da korkuyorum. Şuan 55 kiloyum. Tamamen ağız alışkanlığı aslında. Birde diyorum ya bebek için değer. fazlasıyla hemde
Ben 40 45 kilo arasindayim almak istiyorum da iste insallah birakacagim ya insallah 🫣

Kuzu burdan ekibi alıp yavaş yavaş şubata geçmemiz lazım. Mesela efektçi olarak Candy7777 Candy7777 ı götürelim. Soğan olarak V Vavelya09 çok lazım. @zesamu93 ponçikliğiyle bize moral olur. Olmazsa olmazlarımız. Ne olur ne olmaz sorumuz olur diye bi gebe de götürelim @BurcuYengec esprili de bize moral olur. Yavaş yavaş toplanalım yani 😂😅
Olur valla ben orayada yazıyorum zaten iki grubuda takipteyim

Kuzu burdan ekibi alıp yavaş yavaş şubata geçmemiz lazım. Mesela efektçi olarak Candy7777 Candy7777 ı götürelim. Soğan olarak V Vavelya09 çok lazım. @zesamu93 ponçikliğiyle bize moral olur. Olmazsa olmazlarımız. Ne olur ne olmaz sorumuz olur diye bi gebe de götürelim @BurcuYengec esprili de bize moral olur. Yavaş yavaş toplanalım yani 😂😅
Aa beni soganci basi mi yaptin kiz 😅 bidahaki subat topigine degilde anca mart topigine eklenebilirim ama daha subat 14 gibi regl bekliyorum 🤗 tabi sogan regli erken getirmezse

Ayni durumdayiz benimde yas 33 hormonlarim normal cok sukur sadece yumurtalari hareketlendirici birseyler yapiyorum sogan gibi onun disinda incir kuru falan cesaret edemedim prolaktini artiriyor diye. Sigara meselesini de cozemedim galiba hamile kalmadanda cozemeyecegim.
Prolaktinin yüksek mi ki normalde ama ibrahim saraçoğlu soğan kürünü nasıl veriyosa incir havuc kürünü de öyle verip öneriyo kuzum. Eğer rutinde yüksek değilse benim 10 muydu 9 muydu neydi eözirmeyi kestiğim ay düşün 16ya kadar düşmüştü anında. Bi sene içinde de baya bi düştü. O yüzden sıkıntı yapmadım. Ama normalde prolaktini yüksek kişiler nörolojiye görünmeli.

Çanım soğan kürü yapmıştım bir hafta içtim. Sonra da regl biter bitmez bir dolu bir boş ilerledim 13 Ocak pik gördüm 14 te çatlama 15 inde doktora gittim o da çatlama olduğunu onayladı. 8-10-12-14-15-17 Ocak şeklinde ilişki oldu işte olsaydı çıkardı herhalde bilemedim ki benim de sancım başladı bugün iki üç güne regl gelecek gibi
Valla bende dr kpntrolünde ilerledim iki ay öyle umutluydu ki o da şaşırmıştı negatif olunca. Ondan sonra stres oluyorum iyice diye bıraktım dr u ovü testi zaten ayrı bi stres. Yumurtada hormonda sperm de sıkıntı yoksa sık ilişki en iyisi

Prolaktinin yüksek mi ki normalde ama ibrahim saraçoğlu soğan kürünü nasıl veriyosa incir havuc kürünü de öyle verip öneriyo kuzum. Eğer rutinde yüksek değilse benim 10 muydu 9 muydu neydi eözirmeyi kestiğim ay düşün 16ya kadar düşmüştü anında. Bi sene içinde de baya bi düştü. O yüzden sıkıntı yapmadım. Ama normalde prolaktini yüksek kişiler nörolojiye görünmeli.
15 civari cikti canim prolaktin bende cok sikinti yapmadim o yuzden ama yinede ayni anda cok sey karistirmak istemedim

Evet evet şubata gelin bende ordayım 😌

X