Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım erken değil mi daha negatif demek için. İki gün sonra tekrarla bence testi ben niyeyse sana hep pozitif olarak bakıyordum
Bilmiyorum ki canım ya burda ovülasyonun 10. Günü negatif görüp 12. Günü pozitif gören arkadaşlar var aslında ama bilmiyorum ya benim sanmıyorum olmazsa yarın bir daha yaparım zaten pazar günü bat tarihim

Bilmiyorum ki canım ya burda ovülasyonun 10. Günü negatif görüp 12. Günü pozitif gören arkadaşlar var aslında ama bilmiyorum ya benim sanmıyorum olmazsa yarın bir daha yaparım zaten pazar günü bat tarihim
Evet bak kendin dedin sen yarın yada öbür gün tekrarla testi varsa çıkar yoksada canın sağolsun senden değerlimi 🤗🥰

Belirti derken ilk hamileliğindeki belirtilerden mi bahsediyorsun her hamilelik aynı olmaz diyor çoğu kişi
Valla geçen gebeliğimde ovülasyondan sonraki 12. Gün öğrenmişim.Belirti olarak hatırlamıyorum bariz bir şey yoktu. O zamanki yaptığım test bariz belliydi. Yarın yapayım bakalım varsa çok silik de olsa çıkar.

Valla geçen gebeliğimde ovülasyondan sonraki 12. Gün öğrenmişim.Belirti olarak hatırlamıyorum bariz bir şey yoktu. O zamanki yaptığım test bariz belliydi. Yarın yapayım bakalım varsa çok silik de olsa çıkar.
Ben ilk gebeliğimde bir gün gecikme olunca yapmıştım kıpkırmızıydı ya da ikiz olduğu için kırmızıydı bilmiyorum öncesinde hep negatif görmekte sıkılıp anca gecikme olunca yapmıştım. Bence de canım varsa yarın silikte olsa çıkar inşallah pozitifini görürüz kuzucum

Ben ilk gebeliğimde bir gün gecikme olunca yapmıştım kıpkırmızıydı ya da ikiz olduğu için kırmızıydı bilmiyorum öncesinde hep negatif görmekte sıkılıp anca gecikme olunca yapmıştım. Bence de canım varsa yarın silikte olsa çıkar inşallah pozitifini görürüz kuzucum
İnşallah canım acelesi yok napalım nasipte varsa er ya da geç olacak önemli olan sağlıklı hayırlı evlat olması

Yani o kadar üzüldüler ki şuan birsey demek istemiyorum bir kac gün daha bekleyeyim gelmezse kan vereyim olmadı teşekkür ederim 🌸
Kuzum gebeliğini hemen herkesle paylaşma önce emin ol betan yüksek çıksın ama o kısa kanama şuan hamileler grubunda da yaşanıyor yerleşme kanaması olabilir ki betan 16 çıktıysa zaten sonuç pozitif git betana baktır ve kendine dikkat et 🌺

Teşekkür ederim hayatım sagol rabbım bıdaha yaşatmasın inşallah aynen doktorda öyle dedı kolastaz olmuşsun gıbı bısey demıstı ama cok korkmuştu hemsıreler falan bu sekıl olunca karacıger iflas bile edebiliyormuş Allah korudu cok şükür pekı sana nasıl bı tedavı uyguladılar kuzum yada nasıl beslenmenle alakalı bısey dedılermı doktor bana paketlı gıdalarda uzak dur dedı hayvansal yağlardan uzak dur falan dedi
Evet ciğeri iflasa kadar götürür ama kesin mi asla çünkü karaciğerimiz kendini yenileyebilen bir organdır. Enginar desteği al tekrarlarsa bir de bişey daha vardı bulup yazıcam sana. Kuzum benim net bi teşhis koyulamadı. Şöyle ilaçlı tomogrofi ve ilaçlı mr da bile görülemeyen cok küçük safra kanalları varmış. En doğru sonucu biyopsi verir dedi sadece 10 günlük bi safra kanallarını temizleyici ilaç vermişlerdi ama o da işe yaramamıştı bende. 2 ayınn sonunda bi cumartesi günüydü biyopsi için kan verdim yatış olcaktı düşüş gördük kendiliğinden. 700 kusüurlardaydı 500 e düşmüştü sonra 400 150 falan normale döndü ama benim alp değerimde cok yüksekti kanser hastalarında metabolik, bağışıklık, kan ve kemik haatalarında cok yükselirmiş. Karaviğerle alakası ne diye sorarsan onu bizde bilemedik doktorlarda. İki ay mide bulantısı kusma kaşıntı etim çürüyomuş gibi morarma yaşadım mahvoldum.

Kız o kadar nasıl sabredeyim ben😂 benim geç döllenme olması imkansız gibi bir şey. Çünkü 14 Ocakta yumurtam çatlamıştı yani. Bir de planlı gebelik de insan ister istemez bekleyemiyor😅
biz ne planlı plansız gebelikler okuduk burda. Nasıl çalıştın bu ay kür falan yapmış mıydın bacım

Insallah canim Allah hayirli zamana bekletiyor. Ama oyle butun kurleri ayni ayda yapma canim bazi kurler bazi hormonlari dusuruyor yada cikariyor iyi arastir ben soganda kaldim acikcasi baska kur yapip dengeyi bozmak istemiyorum yapacaksanda hepsini ayni anda yapma. Hormon tahlili yaptirmismiydin sen canim ona gore de kurlere devam edersin
Evet kuzum hormonlarım kendimi bildim bileli normal benim çok şükür ama yaş 30a 5 gün kaldı 30dan sonra ne olur bilmem 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😅😅😅

Bir de hiç belirtim yok kuzu o da olmadığına işaret
Peki ben dün akşamüstünden beri gece 3 e kadar adet ağrısı çektim o nolcak kasıklarım değil de rahmim ağrıdı. İlk adet günü kanama hafif hafif başlarken bi ağrı olur ya yaşadım ara ara. Hatta gece sizlere yazdım yattım cok sıkıştırdı tamam dedim adet geldi herhalde incir havuc kürü beni iki gün erken yumurtlattırdı. Herhalde adet de erken gelcek

X