Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim regl belirtileri başladı hafiften karın ağrısı her ay 5 6 gün kala başlar bu ayda başladı sağolsun bende yine bişey yok sanırım
Kuzu valla belirtiler aynı hiç öyle düşünme. Ben önceki gebeliğimde 5gün kala test yaptım negatif çıktı. Sonra zaten adet sancılarım başladı ha geldi ha gelecek derken 3 gün gecikmişim bi test yaptım pozitif çıktı

Sağlık olsun kuzu regl gecikmesini bekle bakalım ne olacak
O umutsuzluk hıssı hep oluyor kuzum ya. İnan ben suan yumurtlama donemınde olmama rağmen yıne sankı bu ay da olmayacak hissiyatına kapılıyorum her şeyden nem kapıyorum valla pıskolojımjz o kadar yıpranmıskı kendı adımla benım öyle sen o zaman 5 gun kala bı test yap sonuç neyse öğren kurtul böyle muallakta olmak ınsanı mahfedıyor

Kuzuş ilk gebeliğinde yumurtlamadan kaç gun sonra test yaptın bişey deneyecem de dur aynısını ben de yapayım herkesın yapmak istedıgını ahahha

Kuzuş ilk gebeliğinde yumurtlamadan kaç gun sonra test yaptın bişey deneyecem de dur aynısını ben de yapayım herkesın yapmak istedıgını ahahha
Kuzu ben o zamanlar ovulasyon nedir bilmezdim telefon uygulamasına göre deniyoduk. Meğer benim yumurtam geç gelişiyormuş. Yani o takvime göre denemelerimiz değil geçtikten sonra rastgele ilişkiyle gebe kalmışım. Geç döllenmeydi. Hatta adetim 3gün gecikmişti beta 50 çıkmıştı muhtemelen 21-23. Günlerde yumurtladım. Elimizde veri yok çok cahildim. Ben hatta kan verdim sonuç pozitif yazacak sanıyodum (yıl1960) sayı gelince anlamadım gebe arkadaşlarıma sordum. Nerdeeeen nereye şimdi ise bir havuç prof oldum

inşallah canım yaa valla bilemedim şimdi aynı regl belirtileri var bende inceden bel ağrısı ve karın ağrısı gibi 5 aydır aynı terhanee sinir olmaya başladım artıkk martta 6 ay olacak doktor 6 ay süre verdi olur mutlaka dedi ama hanii nerde yaaa

Anladım kuzuş senın baya baya geç döllenme olmuş o zaman demekkı sen geç yumurtlamışsın dedıgın gibi sen o zaman adete kadar gun aşırı ilişkiye tam gaz devam mm et gittigi yere kadar adete 1 hafta kala bile yapın gun aşırı bu arada senın adetler düzene gırmıstı demı bu en sonkı reglınde

Kuzum ınsan o kadar cok sebep arıyorkı ben de doktora gıttım 5 ay önce banada gebe kalmanda bı engel yok yumurtalıkların iyi demısti bende acaba neden olmuyor dıye düşünüyorum ilk gebeligimde bu kadar uğraşmamıştım

Bana da 6 ay süre verdi kürtajdan sonra ağustosta ilk denemem başladı sayıyorum aha bu ay 6 olmuş stres yapma kuzum olur ya bizim biyolojimizin gayesi bu. Üremek için varız. Vakti zamanı vardır hep diyorum ya sperm o ay kötü yumurta iyi belki 2si kötü döllenmedi. Ama illa ki 2sinin de sağlıklı olduğu bi ay gelecek içini karartma umutlu ol. Ben hazirana kadar süre verdim kendime yoksa tüpe gidecem. Ama o kadar umutluyum ki o zamana kalmayacak diye düşünüyorum

her ay her ay bi umutla bekliyoruz valla benim eşimde biraz sorun çıktı kuzum oda 3 aydır keçiboynuzu pekmezi ve ek takviye kullanıyor ama olmadı yani hiç bir zaman olmayacakmış gibi hissediyorum

Ay çok şükür girdi ya aralıkta 29. Günde ocakta 28. Günde regl oldum düzene girdi çok şükür bide geçen ay piki 16. Günü gördüm ya ohhh dedim her şey düzelmiş. Gebe kalmış kadar sevindim valla. Ama bişi dicem benim yumurtalar coştu sanırım dün gece kasık ağrısından uyuyamadım. Kalktım ovü yaptım pik değil. Benim için çok erken bi tarih ama bi şeyler oluyor bu kürler falan etkisini veriyo sanki

inşallah bebeğimm inşallahh sorunsuz bi şekilde olur yaş faktörümüz var işte bide gerçi bazı doktorlar yaşında bişey yok diyor ama ne biyim benim eşimde varikosel çıktı işte duruma bakacağız şubatta yada martta tekrar gideceğiz.

her ay her ay bi umutla bekliyoruz valla benim eşimde biraz sorun çıktı kuzum oda 3 aydır keçiboynuzu pekmezi ve ek takviye kullanıyor ama olmadı yani hiç bir zaman olmayacakmış gibi hissediyorum
Bebiş o keçiboynuzları anca etkisini gösterecek. Benim eşte de problem var hem takviye ilaç alıyor hem de kür falan. Eşinle düzenli birlikteliğin olsun. Yeni spermler oluşsun. Spermlerin 60günde olgunlaştığını unutma

evet canım biliyorum o kadar araştırdım ki anlatamam ama ne biliyim yaa pek umudum yok gibi benim valla isteyen herkese nasip olur inşallahh kuzucum

Aslında evet çok erken olur. Ben de erken yok da 4 tane kaset test var . 1 Şubat regl günüm senin ne zaman. Ben 29 da yapmak istiyorum üstünden 14 gün geçmiş oluyor
Bat 28 Ocak gösteriyor takvimde ama yumurtlama zamanına göre daha erken olabilirmiş.

evet canım biliyorum o kadar araştırdım ki anlatamam ama ne biliyim yaa pek umudum yok gibi benim valla isteyen herkese nasip olur inşallahh kuzucum
Kız sen niye kendini karartıyosun. Benim eşimde 12milyonken ben gebe kaldım. 1 tanesi yetiyor içini ferah tut. Benim de yaşım var biliyosun. Spor falan yap kafan dağılır. Hem vücut dolaşımın arttıkça yumurtalar daha iyi beslenir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…