Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar adetim 7 gün gecikmişti. Sanırım geliyor. Yumurta akı gibi akıntım var sümüksü ama rengi açık sütlü kahverengi gibi😥

O umutsuzluk hıssı hep oluyor kuzum ya. İnan ben suan yumurtlama donemınde olmama rağmen yıne sankı bu ay da olmayacak hissiyatına kapılıyorum her şeyden nem kapıyorum valla pıskolojımjz o kadar yıpranmıskı kendı adımla benım öyle sen o zaman 5 gun kala bı test yap sonuç neyse öğren kurtul böyle muallakta olmak ınsanı mahfedıyor
Yarın bir deneyecegim işte kuzu sabahtan yaparım. 😅

Ay çok şükür girdi ya aralıkta 29. Günde ocakta 28. Günde regl oldum düzene girdi çok şükür bide geçen ay piki 16. Günü gördüm ya ohhh dedim her şey düzelmiş. Gebe kalmış kadar sevindim valla. Ama bişi dicem benim yumurtalar coştu sanırım dün gece kasık ağrısından uyuyamadım. Kalktım ovü yaptım pik değil. Benim için çok erken bi tarih ama bi şeyler oluyor bu kürler falan etkisini veriyo sanki
Ne güzel ıste coşmuşsa kuzum ınsalah faydasını görürsün ben de normalde merak edıyorum yumurtlayıp yumurtlamadıgımı şimdiye kadar gun aşırı gıdıyoruz daha ıkı kere ilişki oldu simdi gidip ovulasyon testı alsam bugün pik görsem gün aşırı düzeni bozulacak yine ard arda ilişkiye dönecek bu seferde böle gun aşırı deneyelım sperm canlılığı için belki daha ıyı olur dıye düşündüm

Kız sen niye kendini karartıyosun. Benim eşimde 12milyonken ben gebe kaldım. 1 tanesi yetiyor içini ferah tut. Benim de yaşım var biliyosun. Spor falan yap kafan dağılır. Hem vücut dolaşımın arttıkça yumurtalar daha iyi beslenir
ahh spor yapacak istikrar olsa kuzum bende keşkee bir gün niyetlenir sporun yarısında amannnn der bırarık :) :) birde çalışıyorum işimde sürekli otur masa başı iş bkleyecez bakalım canımıniçisi neler olacak inşallah en kısa zamanda güzel sonuçlar alırızz

Canım valla bir reglin ilk gününden beri umutlu olan ben şu an umutsuzluğa düştüm şimdiden. Sabah erken uyandım da malum tatil ev ahalisi yatınca ben de tekrar uyumaya gittim şimdi uyandım. Test için yarın bile erken geliyorken bugüne hiç cesaret edemezdim canım
all işte aynı benim ruh halim şuan sendeki kuzu puuffff :KK43:

Yok kuzu olmaz ya benim midemde sorun olduğu halde içtim bir şey olmadı. Soğan doğal antibiyotik en basit kıştayız. Soğuk algınlığı şikayetini azaltır. Allahın nimeti sonuçta rabbim her şeyi bizler için yaratmış YİYELİM GARİ😅
😂😂😂

X