Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olur canım 🤗 ben de erken gebelik testi üç tane var o yüzden çarşamba bir tanesini ilk idrarla yapayım diyorum ama olmazsa çok mu erken yaptık diyip ümitlenmeye devam etmek ya da olmadı diyip başta üzülmek de istemiyorum. Kafam çok karışık
Aslında evet çok erken olur. Ben de erken yok da 4 tane kaset test var . 1 Şubat regl günüm senin ne zaman. Ben 29 da yapmak istiyorum üstünden 14 gün geçmiş oluyor

merhaba aranıza yeni katıldım. formu uzun zamandır okuyordum ama cesaret edemedim. ancak birbirinize destekleri görünce katılmak istedim. benim de sat 31 ocak. 19 ocakta kan testi verdim negatifti. reglim 26 ocak ancak midem bir garip son bir kaç gündür. kan testini erken vermiş olabilir miyim dedim ama kendimi de çok umutlandırmak istemiyorum. 5 aydır evliyim. ne zormuş bu süreç. isteyen herkes en kısa zamanda inşallah sağlıklı bebişler kucağına almak nasip olsun.

Bende öyleyim ya hep ilk gebeliğimdeki belirtileri arıyorum sanki o belirtiler olmayınca negatif olacakmış gibi oluyorum
Aynen ya benım ilk gebeligimde cok belirgin belirtilerim vardı yanı kendımde bı farklılık oldugunu hıssettmıstım galiba ondan belirti arıyorum her ay aynı şey oluyor hakkimızda hayırlısı canım ne dıyelım senın kaç gun var regline

Bnmde ikinci gebelik canım dediğim gibi İlk gebelikte kasıkta batmadan başka bir şey yoktu bunda yüzümde sivilceler oluştu afedersiniz ama normalde kabız olan bir insanım bağırsaklarım çok iyi çalışıyor şu an rahatlıkla tuvalete girebiliyorum mide yanması ile bulanması arası bir şey var ara ara batma var bazen bizden bir uyku basıyor bir iki de gözlerim karardı
Anladım canım🥰sağ salım kucağına al ınsallah

merhaba aranıza yeni katıldım. formu uzun zamandır okuyordum ama cesaret edemedim. ancak birbirinize destekleri görünce katılmak istedim. benim de sat 31 ocak. 19 ocakta kan testi verdim negatifti. reglim 26 ocak ancak midem bir garip son bir kaç gündür. kan testini erken vermiş olabilir miyim dedim ama kendimi de çok umutlandırmak istemiyorum. 5 aydır evliyim. ne zormuş bu süreç. isteyen herkes en kısa zamanda inşallah sağlıklı bebişler kucağına almak nasip olsun.
Merhaba hoşgeldiniz umarım her şey gönlünüzce olur Allah kucağınızı boş bırakmasın inşallah 💐

Kızlar hepinize selam benim bugün doktor kontrolüm vardı 6. Haftada olduğumu ve kalp atışını duyacağımı düşünerek heyecanla hastaneye gittim ama ne yazıkki hiçbişey umduğum gibi olmadı doktor ultrasonla baktığında gebelik kesesi daha yeni oluşuyor ve 5 haftalık dedi kalp atışı yok dedi yani sadece kese oluşumu var 😔 kan tahlili istedi betaya bakalım dedi sonucum çıkmış yarın tekrar gidicem beta değerim 14.305 çıkmış bu değere göre kalp atışı duyulması lazımdı ama maalesef kesede bebek yok çok kötüyüm sabahtan beri kendime gelemedim beta yüksek ama bebek neden yok boş gebelik mi yaşıyorum napıcam ne düşünücem hiçbişey bilmiyorum
2 ay önce düşük yapmıştım ondada sadece kese vardı 7. Haftada kalp atışı bebek oluşmadan düşük olmuştu yine aynı şeyi mi yaşicam çok korkuyorum Allah'ım bana güç kuvvet ver hakkımda en hayırlı olanı bana nasip et 🤲 çok kötüyüm kızlar elim ayağım boşaldı sanki çok korkuyorum bilgisi olan varsa bana bi akıl fikir versin Allah rızası için 😔
Merhaba canım, benim ilk gebeliğimde de devlette görünmemişti. Keseyi alttan görmüşlerdi sadece. Özelde tam net görünmüştü. Kalp atışını duyamamıştık ama görmüştük. Pıt pıt atıyordu. Bazen cihaz fark ediyor. Hemen olumsuz düşünme

Erken vermişsin canım. Döllenme ne zaman oldu onu bilmek lazım. Az kalmış sık dişini 🤗

12sinde oldu diye düşünüyorum. bu ay biraz farklı heyecanlandım ilk defa o yüzden sabırsızım galiba :-) teşekkür ederim

Kızlar benim regl belirtileri başladı hafiften karın ağrısı her ay 5 6 gün kala başlar bu ayda başladı sağolsun bende yine bişey yok sanırım :KK43:

V Vavelya09 kız aklıma ne geldi durup dururken. Annemin bi komşusu vardı kocası gemici. 11 ay gemide olurdu sadece 1 ay evde kalırdı. Kadının 3 çocuğu vardı hepsi yılın aynı ayında döllenmiş çocuklar 😂😂 Ol deyince oluyo içini karartma nasipte varsa denk geliyor

X