Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım önerim 4 gün kala. 6 gün kala negatifti öyle diyim.
Canım benim seninle döngüm aynı görünüyor tarihlere bakılırsa.ben 4 gün kala pozitifi görmüştüm peki senin son beta kaç çıkmıştı..bende bu sabah verdim kontrol için yarın doktora gidicem 10 gün oldu kan vermeyeli onun için verdim de

Mesajini yeni gordum LH ilk idrarla yapmadin degil mi catlamis yumurta. O zaman hcg kaset testleri hataliydi demekki hcg yaptin mi sabah
Hayır sabah 7 de gittm lavaboya uyudum uyandım tekrar bu testi yaptım evvt hcf hatalıydı bence çünkü sabah yaptım tekrar hcg bişey çıkmadı ama ışığı testin arka kısmına tutunca çok zor bir gölge gözüküyordu yani hcg testt kesiin hatalıydı ama akşam dan sabaha kadar sol tarafım çok ağrıyordu karnımın alt bölgesi ve belim ağrıyordu şimdi ağrımıyor büyük ihtimalle yumurtam çatlıyordu ondan ağrıyordu şimdi ağrım yok ama

Hayır sabah 7 de gittm lavaboya uyudum uyandım tekrar bu testi yaptım evvt hcf hatalıydı bence çünkü sabah yaptım tekrar hcg bişey çıkmadı ama ışığı testin arka kısmına tutunca çok zor bir gölge gözüküyordu yani hcg testt kesiin hatalıydı ama akşam dan sabaha kadar sol tarafım çok ağrıyordu karnımın alt bölgesi ve belim ağrıyordu şimdi ağrımıyor büyük ihtimalle yumurtam çatlıyordu ondan ağrıyordu şimdi ağrım yok ama
Anladim yumurta catlamis demekki birde iki test birden hatali cikmis kaset test markasi neydi merak ettim

Mesajini yeni gordum LH ilk idrarla yapmadin degil mi catlamis yumurta. O zaman hcg kaset testleri hataliydi demekki hcg yaptin mi sabah
Gebelik testini ilk idarla yaptım yani saat 7 de uyudum uyandum lh testini yaptım saat 11 de yaptım testi ama hiç su içmedim sabah ta yani hamilelik olsaydı bu fünkü testim silik çıkmazdı bence

Gebelik testini ilk idarla yaptım yani saat 7 de uyudum uyandum lh testini yaptım saat 11 de yaptım testi ama hiç su içmedim sabah ta yani hamilelik olsaydı bu fünkü testim silik çıkmazdı bence
Lh testi ile hcg testide ikisi bir gebenin günlüğünden almıştım
Aynen silik cikmazdi o zaman. Degerlendirdiysen insallah hadi hayirlisi.

Yaaaaaa yep yeni tap taze bir hamişsin çok tebrik ederiiiiiiiim maşallah sana 😍 canım ben ilk kanımı 2 gün sonra verdim hemen sonraki kanlarımı 1000 li değerler görene kadar 4 günde bir verdim zaten toplan 3 kan falan vermen yeterli oluyor böyle bir durumda. Sonra zaten doktor randevunu alıp kesedir kalp atışıdır onu bekliyorsun 😍😍😍 Ben de hemen hamiş emojisine koşuyorum. 🥹🥹🧿
Ayyyy çok teşekkür ederimm💜💜💜Sağlıkla kavuşalım hepimiz inşallahhh.Tamam canım o zaman bende öyle yapayım.Teşekkür ederimmm💗💗

Merhaba kızlar, ben 9 ocak günü pik 11 ocak günü çatlama gördüm, şimdi ağrım olunca tekrar test yapmak istedim ve böyle çıktı, adetim 23 ocakta, sizce ikinci yumurtlama mı

Eklentiler

• IMG_6104.jpeg
    IMG_6104.jpeg
    89,6 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba kızlar, ben 9 ocak günü pik 11 ocak günü çatlama gördüm, şimdi ağrım olunca tekrar test yapmak istedim ve böyle çıktı, adetim 23 ocakta, sizce ikinci yumurtlama mı
Lh hormonu vücutta hep var olan bir hormon canım. Çatladıktan sonra böyle görülebilir. Pik olması için T C kadar koyu ya da C den daha koyu olmalı. Şu an silik yani herhangi bir yumurtlama şu an için yok

Lh hormonu vücutta hep var olan bir hormon canım. Çatladıktan sonra böyle görülebilir. Pik olması için T C kadar koyu ya da C den daha koyu olmalı. Şu an silik yani herhangi bir yumurtlama şu an için yok
Teşekkürler canım

X